Інтерфакс-Україна
07:31 06.11.2017

Стрілець у Техасі був раніше засуджений за напад на дружину і дитину

1 хв читати
Стрілець у Техасі був раніше засуджений за напад на дружину і дитину

Чоловік, який відкрив стрілянину в баптистській церкві в техаському місті Сазерленд-Спрінгс (США) 5 років тому був засуджений військовим трибуналом за напад на дружину і дитину, повідомила прес-секретар ВПС США Енн Стефанек.
"Той, хто відкрив стрілянину в церкві в Сазерленд-Спрінгс, Техас, був засуджений військовим трибуналом у 2012 році за напад на дружину і їх дитину", - повідомила телеканалу СNN Е.Стефанек.
Вона уточнила, що "Девін Келлі отримав два звинувачення за статтею 128 Єдиного кодексу військової юстиції".
Е.Стефанек також розповіла, що "Д. Келлі був звільнений з дисциплінарних причин у 2014 році і знаходився під арештом 12 місяців".
Раніше телеканал CBS повідомляв, що чоловік, який відкрив стрілянину в Техасі, був одружений.
Телеканал CNN з посиланням на прес-секретаря ВПС США Енн Стефанек передавав, що Д. Келлі "раніше перебував на службі у ВПС США" і "займався забезпеченням готовності тилу на повітряній базі Холломан, Нью-Мексико з 2010 року до його звільнення".
Внаслідок стрілянини в баптистській церкві в техаському місті Сазерленд-Спрінгс (США) загинули 26 людей, близько 20 постраждали. Це найкривавіший інцидент такого роду в історії штату, заявив губернатор Техасу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Blockbuster Mall запустив маршрут із Вишгорода

Окупанти вночі атакували дронами Одеський район, постраждала людина, пошкоджені дитсадок і приватний будинок, 500 абонентів без світла

Під Києвом вночі збито 25 ворожих дронів, ще 12 локаційно втрачені, жертв та руйнувань немає

На фронтах за добу було 112 боєзіткнень, більше всього на покровському напрямку – Генштаб ЗСУ

Окупанти завдали по України 81 авіаудар за добу, ще 11 - по Курській області - Генштаб

ЗСУ вразили 6 місць скупчення окупантів та їх техніки за добу

Окупанти втратили за добу 1210 військових і 170 одиниць техніки

17 березня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Ворожих ракетоносіїв у Чорному та Азовському морі нема, у Середземному РФ тримає три носія "Калібрів" - ВМС

Окупанти просунулися біля Бурлацького Донецкої області, шахта "Центральна" в Торецьку майже знищена – DeepState

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА