Інтерфакс-Україна
13:11 06.11.2017

Поліція порушила справу щодо бійки футбольних фанатів напередодні в Києві, затримано 79 осіб

1 хв читати
Поліція порушила справу щодо бійки футбольних фанатів напередодні в Києві, затримано 79 осіб

 Поліція Києва відкрила кримінальне провадження за фактом бійки між футбольними уболівальниками, яка сталася ввечері 5 листопада в Голосіївському районі столиці.

"За попередньою інформацією, конфлікт виник між уболівальниками спортивних клубів. Фанати домовилися про зустріч у конкретному місці, після чого почали з'ясовувати стосунки", - йдеться в повідомленні відділу комунікації поліції м. Києва на сторінці в соцмережі Facebook у понеділок.

Правоохоронці, що прибули на місце події, затримали одразу 30 осіб, а згодом - ще 49 учасників бійки. Усіх їх доставили в управління поліції.

Працівники поліції встановили особисті дані всіх учасників конфлікту, на частину з них склали адміністративні протоколи за ст.173 (дрібне хуліганство) і ст.185 (злісна непокора законному розпорядженню або вимозі поліцейського, члена громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону, військовослужбовця) Кодексу України про адміністративні правопорушення, а потім відпустили.

Трьом постраждалим було надано медичну допомогу. Нині в лікарні перебуває одна людина, двоє інших залишили медичний заклад.

Розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 296 Кримінального кодексу України (хуліганство). Санкція статті передбачає покарання до чотирьох років позбавлення волі.

У рамках досудового розслідування діям учасників бійки буде надано правову оцінку.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У с.Грабовське на Сумщині тривають бої, у Рясному росіян немає - Угруповання Об'єднаних сил

Можлива розмова Макрона і Путіна буде повністю прозора для Зеленського і європейців – Єлисейський палац

Укргідрометцентр попередив про туман в більшості західних, центральних та південних областей 22 грудня

В Україні найближчі два дні вдень плюсова температура повітря, переважно без опадів

Перетин росіянами державного кордону на Сумщині біля с.Грабовське виглядає як локального штибу провокація - Трегубов

УЧХ у 2025 році забезпечив реабілітацію понад 40 ветеранських родин

Зеленський поговорив з премʼром Норвегії: є спільне відчуття про необхідність консультації в ширшому колі європейських партнерів

Лубінець звернувся до Москалькової та МКЧХ з приводу примусового вивезення в РФ з Сумщини близько 50 громадян України

Росія випустила близько 1300 ударних дронів, майже 1200 КАБ та 9 ракет по Україні цього тижня - Зеленський

Росіяни перетнули кордон та вивезли понад 50 цивільних з села Грабовське на Сумщині - ЗСУ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА