Інтерфакс-Україна
12:30 07.11.2017

У Міноборони відзвітували про проведення заходів із бойової підготовки

1 хв читати
У Міноборони відзвітували про проведення заходів із бойової підготовки

Від початку 2017 року українська армія провела понад 5 тисяч заходів із бойової підготовки, що на 30% більше, ніж за аналогічний період 2016 року, повідомив начальник Управління оперативної підготовки ГУ підготовки Збройних Сил України Ігор Подолян.

"Протягом року проведено понад 5 тисяч заходів із бойової підготовки: це, насамперед, запорука готовності частин і підрозділів та ефективного виконання ними завдань у зоні АТО", - сказав він на брифінгу у вівторок у Києві.

І.Подолян також зазначив, що поточного року відбулися 109 командно-штабних навчань, 32 бригадні тактичні навчання, 12 льотно-тактичних навчань.

"Ми значно підвищили інтенсивність спільної підготовки, цього року ми провели 30 заходів оперативної підготовки з залученням представників інших військових формувань і правоохоронних органів", - розповів він.

Представник Генштабу також нагадав, що триває робота зі створення Центрів підготовки підрозділів Сухопутних військ і підрозділів розвідки. Крім того, триває впровадження системи підготовки інструкторів за стандартами НАТО.

"Від початку року навчання пройшли 136 інструкторів, 34 ще проходять підготовку. Також було створені два нові й відновлено навчальну матеріально-технічну базу 8 наявних навчальних центрів", - поінформував він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Уряд створить антикризові енергетичні штаби у дев'яти прифронтових областях

Програма "УЗ-3000" запрацює у грудні, орієнтовно, на 4 місяці – голова правління "Укрзалізниці"

У середу в Україні подекуди невеликі дощі, в четвер – без опадів, місцями туман

На Слов’янському напрямку ліквідовано ворожий розвідувальний дрон "Князь Вещий Олег"

Ворог просунувся у Покровську на Донеччині та поблизу Борівської Андріївки на Харківщині – DeepState

Апеляційний суд призначив реальний термін ув'язнення мешканцю Харківської області, надсилавшему дочці в РФ дані про дислокацію Сил оборони

Апеляційний суд призначив реальний термін ув'язнення мешканцю Харківської області, надсилавшему дочці в РФ дані про дислокацію Сил оборони

"Укренерго" збільшила на денні години обмеження енергоспоживання у вівторок

Українець, якого звинувачують в атаці на Nord Stream, розпочав голодування у в'язниці – ЗМІ

Нацполіція в Одесі затримала зловмисника, який за гроші пропонував ухилянту працевлаштування до СБУ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА