Інтерфакс-Україна
17:45 09.11.2017

У Києві закрито станцію метро "Хрещатик" та пересадку

1 хв читати
У Києві закрито станцію метро "Хрещатик" та пересадку

Станцію Київського метрополітену "Хрещатик", а також пов'язаний з нею пересадковий вузол на станцію "Майдан незалежності" закрили для пасажирів через дзвінок про начебто мінування об'єкта, повідомляє прес-служба метрополітену.

"Увага! Станцію "Хрещатик" + пересадку зачинено на перевірку. Анонімний дзвінок про мінування", - повідомило КП "Київський метрополітен" на офіційній сторінці в соцмережі Facebook у четвер увечері.

При цьому в прес-службі метрополітену поінформували про відкриття після перевірки станції "Палац спорту".

"Станцію "Палац спорту" + пересадку відкрито для пасажирів. Вибухонебезпечних предметів не виявлено", - зазначають у метрополітені.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський обговорив з урядовцями економічні кроки для стабільності українців

Україна працює, щоб наступна технічна зустріч відбулася якнайшвидше - Зеленський

У Львові відбувся другий саміт міністрів соціальної політики

Фундація Олени Зеленської представила результати всеукраїнського дослідження "Індекс майбутнього: професійні очікування та розвиток підлітків в Україні"

У Києві відкриється магазин Goodwine Care у новому форматі

Казначейство США оприлюднило план виводу із обігу монети в один цент

Марченко закликав G7 до фінансування ЗСУ у рамках її інтеграції в європейську систему безпеки

Макрон: Китай та Франція мають спільну мету - "міцний та стабільний мир" в Україні

Мінкультури: Ситуації з "Києво-Печерською лаврою" і "Софією Київською" - не повʼязані між собою процеси

Охорона ЦРУ поранила жінку біля воріт штаб-квартири відомства

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА