Інтерфакс-Україна
14:15 10.11.2017

МВС пропонує збільшити покарання для водіїв, які в стані сп'яніння вчинили смертельне ДТП

2 хв читати

 Міністерство внутрішніх справ України пропонує посилити кримінальну відповідальність для водіїв транспортних засобів, які вчинили дорожньо-транспортну пригоду в нетверезому стані, внаслідок чого були травмовані або загинули люди.

"Внести зміни до статті 286... пропонуємо збільшити покарання... також пропонуємо внести зміни до цієї статті кодексу, якими окремо передбачити відповідальність водія за порушення правил дорожнього руху, вчинене в нетверезому стані, та передбачити за це суворе покарання", - сказав міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, представляючи на спеціальному засіданні Кабінету Міністрів України в п'ятницю в Києві законодавчі пропозиції, розроблені МВС у сфері безпеки руху.

За його словами, МВС пропонує встановити відповідальність за порушення правил дорожнього руху водіям, які керують транспортним засобом у нетверезому стані: за завдання тілесних ушкоджень середньої тяжкості - запровадити покарання терміном до трьох років із позбавленням права керування транспортними засобами терміном від трьох до п'яти років. Нині санкція передбачає покарання у вигляді штрафу від 200 до 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (1 нмдг - 17 грн) або виправні роботи терміном до двох років, або арешт терміном до шести місяців, або обмеження волі терміном до трьох років із позбавленням права керувати транспортними засобами терміном до трьох років або без такого.

Окрім цього, повідомив А.Аваков, МВС пропонує "за порушення ПДР особами, які керують транспортними засобами в нетверезому стані, що спричинили смерть людини або тяжке тілесне ушкодження, покарання у вигляді позбавлення волі від 7 до 12 років із позбавленням права керувати транспортним засобом терміном від 5 до 10 років".

Нині ця санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі терміном від 3 до 8 років із позбавленням права керувати транспортними засобами терміном до 3 років або без такого.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Негода в Харкові: Троє постраждалих через обвал даху, одна жінка загинула від падіння дерева

Зеленський: Ми робимо все, щоб Україна отримала якнайбільше засобів для збиття дронів, для збиття ракет

Зеленський після зустрічі з Умєровим анонсував зміни в державних інституціях найближчим часом

Макрон засудив 30% мита США на експорт з ЄС і закликав до відповіді Євросоюзу

Потреба у дронах-перехоплювачах очевидна, але розробка займе час — Фройдінг

У Києві затримали підозрюваного у вбивстві на Троєщині, йому обрано запобіжний захід

Німеччина сподівається досягти угоди щодо купівлі систем Patriot для України, у понеділок Пісторіус відвідає Вашингтон - Фройдінг

Президентка Єврокомісії: 30% тариф США зашкодить бізнесу та споживачам по обидва боки Атлантики

У Херсоні загинула 87-річна жінка внаслідок ворожої атаки

США запровадять 30% тариф на імпорт товарів з ЄС і Мексики з 1 серпня

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА