16:32 12.11.2017

У Києві через мокрий сніг посипають дороги сіллю

1 хв читати
У Києві через мокрий сніг посипають дороги сіллю

Через погіршення погодних умов, випадання мокрого снігу з дощем і зниження температури, київські вулиці превентивно обробляють соляною сумішшю, заявляє генеральний директор комунальної корпорації "Київавтодор" Олександр Густєлєв.

"Фахівці-дорожники працюють в цілодобовому режимі, відстежують зміни погодних умов за допомогою метеорадарів і метеостанцій, встановлених на в'їздах до столиці. Зараз на київських дорогах працює 65 одиниць спеціальної техніки, яка обробляє дорожнє покриття соляною сумішшю", – зазначив керівник "Київавтодору".

За словами О.Густєлєва, техніка чергуватиме в цілодобовому режимі, щоб оперативно реагувати на зміну погодних умов і належне утримання столичних доріг.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

РФ почала поширювати серед повстанців у Сирії сепаратистські методички про "захист російського населення" - джерела в ГУР

Сибіга обговорив з британським колегою шляхи до миру та довгострокову безпеку України

Застосовано запобіжний захід ще до одного підозрюваного у справі про розкрадання коштів при створенні системи "ДЗВІН"

Створена кооординаційна рада для забезпечення рівних умов для бізнесу у портах

Стармер у розмові з Трампом виразив надію на відновлення допомоги США Україні

Ламмі обговорив з Рубіо і Сибігою перспективи мирного процесу в Україні

У Женеві представили план припинення вогню в Україні

Сікорський провів розмову з Келлогом стосовно переговорів у Саудівській Аравії

Демонтаж комуністичної та радянської символіки у київському метро залишилось провести на трьох станціях - КМДА

Фінляндія оголосила про виділення Україні 16 млн євро на гуманітарну допомогу

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА