Інтерфакс-Україна
19:55 14.11.2017

Невідомі повідомили про замінування в Києві Центрального вокзалу, лікарні і ТЦ "Гулівер"

1 хв читати
Невідомі повідомили про замінування в Києві Центрального вокзалу, лікарні і ТЦ "Гулівер"

На Центральному залізничному вокзалі в Києві перевіряють анонімне повідомлення про замінування, працівники та пасажири евакуйовані, рух поїздів не припинявся, повідомляє "Укрзалізниця".
"Сьогодні о 18:10 невідомий по телефону повідомив чергову по вокзалу про мінування Центрального залізничного вокзалу в Києві", - сказано в повідомленні прес-служби ПАТ "Укрзалізниця" у вівторок.
Усі працівники та пасажири вокзалу евакуйовані, а також поінформовано правоохоронні органи і Державну службу України з надзвичайних ситуацій.
"Затримки в русі поїздів немає, посадка пасажирів здійснювалася через прилеглі до центральної будівлі переходи. Бланки замовлень квитків, придбаних через інтернет, пасажири можуть роздрукувати на приміському вокзалі станції Київ-Пасажирський", - сказано в повідомленні.
У свою чергу начальник відділу комунікацій поліції Києва Оксана Блищик повідомила також про анонімні повідомлення про замінування лікарні та торгового центру "Гулівер" в Печерському районі.
"Щоб убезпечити людей, проводилася евакуація: з лікарні - 150 осіб (перевірку закінчено, небезпечних предметів не виявлено), з вокзалу - 900 осіб, в "Гулівері" евакуація триває", - написала О.Блищик на своїй сторінці в соцмережі Фейсбук у вівторок .

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп: США вивчають досвід застосування дронів у війні в Україні

Трамп: США вивчають досвід застосування дронів у війні в Україні

МЗС засуджує включення портів Бердянська та Маріуполя до переліку портів РФ і закликало ІМО відреагувати

Шмигаль і прем'єр Норвегії відвідали підприємство з виробництва дронів

Свириденко та глава мінфіну Німеччини обговорили фінансування бюджету, оборонку та макрофінансову стабільність України

Єрмак: Норвегія допоможе Україні пройти зиму та підтримує закупівлі газу

У Міноборони Німеччини повідомили дату і місце наступного засідання "Рамштайну"

Сили безпілотних систем за добу уразили 704 унікальні цілі противника

Прем'єрка Свириденко: Ми відкрили два нові транзитні пункти на Дніпропетровщині та Харківщині для розвантаження Павлограда

Зеленський обговорив безпекові гарантії з делегацією парламентської мережі United for Ukraine

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА