Інтерфакс-Україна
07:17 15.11.2017

П'ятеро людей, у тому числі двоє дітей, загинули внаслідок стрілянини в США

1 хв читати
П'ятеро людей, у тому числі двоє дітей, загинули внаслідок стрілянини в США

Унаслідок перестрілки, яка почалася в приватному будинку і потім продовжилася на території початкової школи в американському окрузі Техама (штат Каліфорнія) загинули п'ять осіб, включаючи стрілка, повідомляє помічник шерифа Філ Джонстон.
За інформацією джерела телеканалу Fox News, серед загиблих було двоє дітей. За словами помічника шерифа, серед поранених також є двоє дітей.
Як повідомляє агентство Ассошіейтед прес, щонайменше, семеро осіб, у тому числі діти, були госпіталізовані після стрілянини. В одній з лікарень перебувають троє неповнолітніх, відзначає агентство.
Ф.Джонстон зазначила, що стрілець "без розбору вибирав цілі". Крім того, він заявив, що стрілянина велася в семи місцях і що жертв, в зв'язку з цим, може бути більше.
Слідчі також виявили напівавтоматичну гвинтівку і два пістолети.
Раніше американські телеканали повідомили про трьох загиблих і кілька поранених. Стрілок був ліквідований поліцейськими. Подробиці інциденту з'ясовуються.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Укрдержархів планує реалізувати проєкт побудови підземного сховища на 1 тис. кв. м у 2025 р. - Хромов

До центрів рекрутингу звернулося понад 45 тис. осіб

Президент підписав закон про направлення підрозділів ЗСУ до інших держав під час війни

Єврорада схвалила третій платіж Україні на суму майже EUR3,5 млрд в рамках Ukraine Facility

У майбутньому Україна може порушити питання повернення архівних документів, які РФ вивозила за імперських та радянських часів, - Мін'юст

Трамп анулював помилування, які Байден зробив автопідписом

Дронова атака РФ на енергооб'єкти знеструмила низку споживачів у кількох областях – "Укренерго"

Сибіга: Росія повинна відповісти чітким і безумовним «так» на пропозицію щодо тимчасового перемир’я

Мін'юст готовий ініціювати санкції щодо причетних до вилучення та знищення архівів на окупованих територіях

Голова Укрдержархіву Хромов задекларував 2 млн грн доходів за 2024 рік

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА