Інтерфакс-Україна
10:15 15.11.2017

Держприкордонслужба посилила охорону кордону зі Словаччиною через активізацію незаконної міграції

1 хв читати
Держприкордонслужба посилила охорону кордону зі Словаччиною через активізацію незаконної міграції

Керівництво Державної прикордонної служби України прийняло рішення посилити охорону на ділянці українсько-словацького кордону через активізацію незаконної міграції.

"У зв'язку з активізацією незаконної міграції, що спостерігається останнім часом на українсько-словацькому кордоні, за рішенням керівництва Держприкордонслужби на ділянку Чопського загону наадіслано додаткові резерви прикордонного відомства", - повідомляє прес-служба прикордонного відомства в середу.

Наразі найбільш загрозливі ділянки держкордону на цьому напрямку посилені додатковим персоналом, технікою і службовими собаками. Прибулим військовослужбовцям окреслено завдання максимально протидіяти незаконній міграції та іншим протиправним діям до локалізації обстановки.

За даними прикордонної служби, порівняно з аналогічним періодом 2016 року, за літо і осінь 2017 роки кількість затриманих нелегальних мігрантів збільшилася на 80%. Так, якщо за червень-листопад 2016 року було затримано 161 незаконного мігранта, то в цьому році показник становить 289 затриманих нелегалів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На ПП "Вишнє-Нємецьке" – Ужгород" з 17 по 19 березня частково обмежать рух вантажівок через ремонт

Мін'юст і Мінцифри працюють над ідеєю Електронного архіву

Суд у Тбілісі виніс ще один вирок Саакашвілі - 4,5 року в'язниці за незаконний перетин кордону

Мирна жителька загинула на Сумщині внаслідок мінометного обстрілу

Голова Укрдержархіву: Думаю, що в 2025 р. Україна очолить світовий рейтинг зі швидкості оцифрування архівів

Міносвіти розіслало в департаменти освіти роз’яснення щодо питань оцінювання результатів навчання в школах відповідно до держстандарту

Україна відповідатиме на атаки, поки Путін не припинить війну, – Єрмак

Міністр культури Точицький задекларував 1,2 млн грн доходів за 2024 рік

Фінансування архівної сфери недостатнє для модернізації, розвитку і побудови сховищ - заступниця міністра юстиції Васильчук

Каллас: Умови РФ щодо припинення вогню дають підстави сумніватися, чи хочуть вони миру

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА