Інтерфакс-Україна
13:32 16.11.2017

На Закарпатті триває масштабна спецоперація з припинення незаконної діяльності на держкордоні

2 хв читати

Державна прикордонна служба України із застосуванням бронетехніки і авіації проводить масштабну операцію на Закарпатті із припинення незаконної діяльності на державному кордоні України.

Як повідомляє в четвер прес-служби Держприкордонслужби, в спецоперації також беруть участь підрозділи Міністерства внутрішніх справ України та військової прокуратури.

"Основна мета – завдання відчутного удару по організаторам незаконної діяльності на державному кордоні України. До операції залучено прикордонну техніку, зокрема броньовану та прикордонну авіація", - йдеться в повідомленні.

Наразі обшуки тривають у десятках приміщень, зокрема, приватних осіб, причетних до протиправної діяльності.

Як повідомляє місцеве інтернет-видання Mukachevo.net з посиланням на джерела в правоохоронних органах, у четвер вранці в санаторій "Карпати" (м.Мукачеве) спецназівці затримали Хорвата Аттилу, відомого на прізвисько "Доки". Він нібито є організатором так званого "приватного кордону" в Закарпатті уздовж лінії кордону з Угорщиною. Через цю межу контрабандою переправлялися товари, зокрема, сигарети і наркотики.

Крім того, видання повідомляє, що в рідному селі Х.Аттили - Велика Бийгань – тривають слідчі дії та обшуки. За попередньою інформацією, вилучено велику кількість наркотиків.

Раніше головний військовий прокурор України Анатолій Матіос заявляв, що на держкордоні України з Угорщиною 150 км є приватними, а прикордонники не мають до них повноцінного доступу.

У свою чергу, Державна прикордонна служба заявляла про здійснення в повному обсязі охорони державного кордону на Закарпатті, що проходить поблизу приватних земельних ділянок, а також вживає всіх дієвих заходів, щоб повернути в державну власність земельні ділянки, розташовані уздовж лінії державного кордону.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Києві відкрили протезний центр Human Titans

Qutub Minar у Делі підсвітили кольорами прапора України до Дня незалежності — посольство

Законопроєкт про незаконний перетин кордону не має реальних механізмів реалізації – юрист

Дорога Херсон-Миколаїв непроїзна через дрони вже давно, під загрозою - інші міста – екснардеп Луценко

Україна і Молдова готові до відкриття переговорів із ЄК щодо Кластера 1 "Основи процесу вступу до ЄС" - Качка

Сибіга разом з колегами з Бельгії, Люксембургу та Нідерландів провели в Одесі перше засідання нового формату співпраці Україна – Бенілюкс

Бельгія, Нідерланди та Люксембург оголосили про EUR2 млн підтримки центру протезування на базі Одеського медуніверситету

На Одещині викрито схему ухилення від мобілізації за участі правоохоронців, військовослужбовців та цивільних

Доступ до ЄДЕБО, сайту "Вступ-2025" та кабінетів вступників буде обмежено через підготовку надання рекомендацій на магістратуру

Бездомний убив 23-річку українську біженку в американському місті Шарлотт - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА