Інтерфакс-Україна
16:44 16.11.2017

У Кремлі заявили, що про обмін ув'язненими між Росією та Україною поки що не йдеться

1 хв читати
У Кремлі заявили, що про обмін ув'язненими між Росією та Україною поки що не йдеться

Про обмін ув'язненими громадянами між Росією і Україною поки що не йдеться, заявив прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков.

"Про це не йдеться, це зовсім інша субстанція", - сказав він журналістам, відповідаючи на відповідне запитання.

Раніше він повідомив, що президент РФ Володимир Путін зустрів розуміння з боку голів самопроголошених "ДНР" та "ЛНР" щодо ідеї обміну полоненими з Україною, яку раніше озвучив лідер громадського руху "Український вибір" Віктор Медведчук.

"Президент озвучив ідею про проведення масштабного обміну утримуваними особами та зустрів розуміння у своїх співрозмовників із тим застереженням, що ще необхідно узгодити деталі з представниками української сторони", - сказав Д.Пєсков журналістам.

ОСТАННЄ

У харківських лікарнях залишається 18 постраждалих внаслідок п’ятничної ракетної атаки - Синєгубов

Американський план українського врегулювання не передбачає гарантій безпеки з боку США - ЗМІ

Консультації США та Ірану щодо атома проходять у Римі - ЗМІ

Поліція Києва затримала чотирьох нападників на військового у київському Гідропарку, їм готується підозра

ЄС відклав покарання Apple та Meta перед початком торговельних переговорів з США – ЗМІ

РФ докладає величезних зусиль, щоб вплинути на результати виборів у Молдові та використати її проти України – Санду

Raiffeisen Business Online попередив про технічні роботи з вечора суботи

Пожежа пошкодила споруди українського етнографічного музею на схід від Едмонтона в Канаді – ЗМІ

В Київській області через спалювання сухої трави загинули двоє людей

Найближчі дні в Україні будуть теплими, майже без опадів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА