Інтерфакс-Україна
16:57 17.11.2017

Ув'язнений, який відбуває покарання в колонії на території ОРДО, організував групу телефонних шахраїв - поліція

1 хв читати
Ув'язнений, який відбуває покарання в колонії на території ОРДО, організував групу телефонних шахраїв - поліція

Співробітники управління кримінального розшуку ГУ Нацполіції в Харківській області у рамках проведення цільової загальнодержавної оперативно-профілактичної операції "Трикстер" викрили групу, що займалася телефонним шахрайством.

"Троє безробітних жінок зі своїх мобільних телефонів розсилали громадянам фіктивні SMS від імені служби безпеки одного з банків. Шляхом обману вони дізнавалися у потерпілих реквізити банківських карток, після чого переводили гроші на карти інших банківських установ", - повідомляє відділ комунікацій ГУ Нацполіції в Харківській області.

За інформацією правоохоронців, група "працювала" на території не лише Харківської, а й інших областей України.

Також поліція встановила організатора злочинної групи. Ним виявився 30-річний житель Горлівки, який нині відбуває покарання у виправній колонії на окупованій території Донецької області.

Досудове розслідування триває за ч. 3 ст. 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі терміном від трьох до восьми років.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Захисники України в ніч на 21 січня знищили або подавили 84 з 98 засобів повітряного нападу росіян

Генштаб зафіксував упродовж доби 110 бойових зіткнень

Трамп таки вилетів у Швейцарію після повернення до США через несправність літака - ЗМІ

Американські військові затримали сьомий за рахунком танкер за нелегальне перевезення венесуельської нафти

Двоє людей загинули й одна постраждала внаслідок нічної ракетно-дронової атаки ворога у Дніпропетровській області - ОВА

Літак Трампа, який вилетів у Швейцарію, повернувся до США через несправність

Окупанти втратили впродовж доби 1170 військовослужбовців - Генштаб

21 січня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Ryanair оголосила акцію з розпродажу "місць для ідіотів", згадавши Маска як потенційного клієнта

Карні заявив у Давосі про необхідність кооперації середніх держав у захисті правил і цінностей від сваволі наддержав

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА