17:24 17.11.2017

У Житомирі розпочала роботу перша у ВДВ група імітаційного моделювання бойових дій JCATS

2 хв читати
У Житомирі розпочала роботу перша у ВДВ група імітаційного моделювання бойових дій JCATS

У Житомирі в 199-му Навчальному центрі високомобільних десантних військ Збройних сил України розпочала роботу група імітаційного моделювання ведення бойових дій, імітатор конфліктних і тактичних ситуацій JCATS (Joint Conflict and Tactical Simulation).

"Програмний засіб імітаційного моделювання JCATS надає можливості готувати підрозділи до виконання завдань за призначенням, моделювати тактику бойових дій в окремих групах та підрозділах на різній місцевості, включаючи райони міської забудови тощо", - повідомляє в п'ятницю прес-служба командування ВДВ ЗСУ.

Як зазначив начальник 199-го Навчального центру ВДВ ЗСУ полковник Сергій Гурін, це програмне забезпечення дає змогу моделювати обстановку на полі бою в режимі реального часу і дозволяє командирам підрозділів та штабам батальйонів приймати рішення виходячи з обстановки, яка складається.

"Сама програма є багаторівневою: наприклад, у ній використовуються різні підрозділи та сили - союзні, ворожі, нейтральні, різні зразки військової техніки, озброєння, екіпіровки тощо", - наголосив офіцер.

Незабаром в Навчальному центрі відбудуться навчання із залученням підрозділів ВДВ, ланки роти-батальйон та представників інших пологів і видів військ з використанням засобів імітаційного моделювання JCATS. Завдяки цим можливостям можна буде відтворити атмосферу реальної оперативної обстановки. Військовослужбовці відпрацьовуватимуть питання планування бойових дій, управління підрозділами тощо.

"Вважаю, що ця програма значно поліпшить процес підготовки офіцерів без зайвого використання матеріальних ресурсів, пришвидшить проведення командно-штабних навчань. А під час підбиття підсумків кожен офіцер зможе проаналізувати свої дії та врахувати власні помилки в подальшій роботі", - висловив думку старший офіцер навчальної частини 199-го Навчального центру майор Олександр Гуліцкий.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА