Інтерфакс-Україна
18:48 17.11.2017

Бойовики в п'ятницю обстріляли позиції ЗСУ зі 120-мм і 82-мм мінометів

1 хв читати
Бойовики в п'ятницю обстріляли позиції ЗСУ зі 120-мм і 82-мм мінометів

Ситуація в районі проведення АТО на Донбасі залишається напруженою, оскільки, попри зменшення кількості обстрілів, повного дотримання режиму припинення вогню немає, повідомляє прес-центр штабу спецоперації.

"На різних ділянках лінії зіткнення російські найманці продовжують порушувати режим тиші і ведуть прицільні обстріли позицій сил АТО, зокрема зі зброї, забороненої Мінськими домовленостями. Загалом від опівночі російсько-окупаційні війська чотири рази порушили перемир'я. У половині випадків сили АТО відповідали влучним вогнем", - йдеться у зведенні прес-центру станом на 18:00 п'ятниці, оприлюдненому на сторінці в соцмережі Facebook.

Так, на луганському напрямку 22 міни калібру 120 мм противник випустив по українських позиціях біля Залізного, ще 3 міни 82-го калібру - в районі Кримського. Ворожі обстріли з великокаліберних кулеметів зафіксовано поблизу Троїцького.

На донецькому напрямку з гранатометів і стрілецької зброї противник обстріляв позиції ЗСУ біля Павлополя.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На Одещині палав сухостій на площі 18 000 кв м

У Києві відновлено рух транспорту на площі Галицькій в напрямку проспекту Берестейського

Внаслідок російських авіаударів по Купʼянському району Харківщині постраждали 6 мирних мешканців

Злива підтопила вулиці Києва, зокрема ускладнений рух транспорту на площі Галицькій в напрямку проспекту Берестейського

Зеленський у понеділок відкриє нараду дипломатів – глава МЗС

Зеленський анонсував підписання додаткових контрактів по виробництву і постачанню дронів

Шмигаль обговорив з Умєровим і своїми заступниками забезпечення воїнів озброєнням і дронами-перехоплювачами

Зеленський заслухав доповідь Сибіги: визначено пріоритети в роботі з країнами партнерами і узгоджено зміну керівників деяких посольств

Ворожий БпЛА влучив в один із скверів Сум, 100 абонентів залишились без світла

Постраждала від наїзду працівника прокуратури померла – генпрокурор

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА