Інтерфакс-Україна
13:46 18.11.2017

Поліція застосувала сльозогінний газ і кийки проти учасників акції протесту в центрі Одеси

1 хв читати

Кілька сотень городян в суботу протестують проти можливої ​​забудови частини міського саду – Літнього театру в центрі Одеси і вирубки там дерев.

Як передає кореспондент "Інтерфакс-Україна", приблизно через 30 хвилин після початку акції між частиною учасників акції і співробітниками поліції виникла серйозна бійка. Про постраждалих і затриманих поки що інформації немає.

Поліція спробувала розігнати акцію протесту в міському саду в Одесі, передає кореспондент "Інтерфакс-Україна".

В результаті зіткнення між активістами і поліцією різко посилилися. З боку поліції почали використовуватися сльозогінний газ і кийки. Активісти відповіли на це бруківкою і піротехнікою.

Перед початком акції директор компанії-забудовника "Солід" Ігор Коваленко спробував пояснити свою позицію журналістам. За його словами, забудовник планує створити на території Літнього саду концертно-виставковий комплекс, ніякого висотного будинку там не планується. І хоча територія, за словами І.Коваленка, перебуває у приватній власності, дерева там також вирубувати для будівництва не будуть.

Але переконати активістів він не зміг. У підсумку активісти увірвалися на огороджену територію Літнього театру, зламали заварені вночі ворота і відчинили їх для всіх присутніх.

Більшість учасників акції впевнені, що за забудовою Літнього театру стоїть одеський бізнесмен Володимир Галантернік.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Резерв+ з'явилася нова відмітка "ВОС-999" – Міноборони

Польський Сенат прийняв закон про допомогу громадянам України без поправок

У ДТП на Харківщині дві людини загинули, одна постраждала

У Міноборони Ізраїлю оголосили про наміри розгорнути в країні лазерні установки для боротьби з повітряними цілями

Новий пакет санкцій ЄС може бути представлений уже в п’ятницю – радник президента

МЗС України нагадало прочанам-хасидам про неможливість гарантувати безпеку

Зеленський призначив суддею КС голову його науково-консультативної ради Барабаша

Кабмін ліквідував робочу групу з відшкодування завданих окупацією втрат і ще дві міжвідомчі комісії

Електропостачання знеструмленої через ворожий удар Дергачівської громади на Харківщині відновлено

Трьох посадовців і підрядника ДП "Ліси України" підозрюють у розтраті 4,3 млн грн

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА