Інтерфакс-Україна
19:35 18.11.2017

Японський буксир врізався під час навчань в есмінець ВМС США

1 хв читати
Японський буксир врізався під час навчань в есмінець ВМС США

Японське буксирне судно в суботу врізалося під час навчань в корабель ВМС США, однак серйозних пошкоджень вдалося уникнути, повідомляє в суботу агентство Associated Press.

Інцидент стався біля берегів Японії. У буксира відмовив двигун, він не впорався з керуванням і врізався в есмінець з керованою ракетною зброєю "Бенфолд". Американський корабель серйозних пошкоджень не зазнав. Судно, яке врізалося в нього, вирішено відбуксирувати в місто Йокосуку.
 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

4,3 млрд грн сьогодні спрямовано бригадам, чиї батальйони діють на лінії бойового зіткнення – Шмигаль

Ексдержуповноважена АМКУ Артеменко з офісу реформ Кабміна стала заступницею глави Мінекономіки

Апеляційна палата ВАКС залишила в силі підозру екснардепу Грановському у справі ОПЗ

Україна оцінюватиме результати зустрічі на Алясці за трьома критеріями, серед них негайне припинення вогню - Подоляк

Російський намір щодо Добропілля був показати силу перед Аляскою, і фактично для окупанта це закінчується його знищенням - Зеленський

Зеленський доручив МЗС і ОП провести аудит роботи з партнерами в рамках оборонних коаліцій

Зеленський: Завтрашній день для всіх в Європі почнеться рано, готуємося до відповідних розмов

Росіяни продовжують атакувати Дніпропетровщину, постраждало троє людей – ОВА

Зеленський: У день перемовин росіяни вбивають, і це багато про що говорить

Дрон з ШІ, який знищує цілі за понад 50 км, презентувала 3 ОШБр

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА