Інтерфакс-Україна
10:12 19.11.2017

Четверо українських військових поранені в зоні АТО в суботу

1 хв читати
Четверо українських військових поранені в зоні АТО в суботу

Четверо українських військовослужбовців дістали поранень внаслідок обстрілу з боку незаконних збройних формувань протягом минулої доби, 18 листопада, повідомляє прес-центр штабу АТО.

"В результаті ворожих обстрілів четверо військовослужбовців сил АТО були поранені. Їм надано невідкладну медичну допомогу, їх доставили у військові медичні заклади", – йдеться у зведенні за суботу, розміщеному на сторінці прес-центру в соцмережі Facebook.

За даними штабу, бойовики 30 разів обстріляли позиції сил АТО протягом минулої доби, ситуація на сході України зберігає тенденцію до ускладнення. "Загалом за минулу добу противник провів 30 прицільних обстрілів позицій Збройних сил України по всій лінії зіткнення. У переважній більшості випадків захисники України відкривали вогонь у відповідь зі зброї, не забороненої Мінськими домовленостями", – йдеться в звіті.

Зокрема, на луганському напрямку бойовики застосовували 120-мм і 82-мм міномети, гранатомети, стрілецьку зброю і озброєння БМП. На донецькому напрямку близько десяти мін різних калібрів бойовики випустив біля Павлополя і застосовували піхотне озброєння на підступах до Авдіївки та Пісків.

Як повідомлялося, з початку доби станом на 18:00 суботи було зафіксовано 10 обстрілів позицій сил АТО з боку незаконних збройних формувань, інформації про постраждалих унаслідок обстрілу не було.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Укрдержархів планує реалізувати проєкт побудови підземного сховища на 1 тис. кв. м у 2025 р. - Хромов

До центрів рекрутингу звернулося понад 45 тис. осіб

Президент підписав закон про направлення підрозділів ЗСУ до інших держав під час війни

Єврорада схвалила третій платіж Україні на суму майже EUR3,5 млрд в рамках Ukraine Facility

У майбутньому Україна може порушити питання повернення архівних документів, які РФ вивозила за імперських та радянських часів, - Мін'юст

Трамп анулював помилування, які Байден зробив автопідписом

Дронова атака РФ на енергооб'єкти знеструмила низку споживачів у кількох областях – "Укренерго"

Сибіга: Росія повинна відповісти чітким і безумовним «так» на пропозицію щодо тимчасового перемир’я

Мін'юст готовий ініціювати санкції щодо причетних до вилучення та знищення архівів на окупованих територіях

Голова Укрдержархіву Хромов задекларував 2 млн грн доходів за 2024 рік

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА