Інтерфакс-Україна
10:25 19.11.2017

Слідом за начальником ХНУПС затримано і заступника, в їжі курсантів знайдено комах – Матіос

2 хв читати
Слідом за начальником ХНУПС затримано і заступника, в їжі курсантів знайдено комах – Матіос

 Головний військовий прокурор України Анатолій Матіос повідомляє про затримання заступника начальника Харківського національного університету Повітряних сил (ХНУПС) Збройних сил України в суботу.

"Керівник і заступник керівника ХНУПС відповідно вчора перший (генерал-майор) і сьогодні другий (полковник) – затримані військовою прокуратурою. Завтра суд обиратиме запобіжний захід обом", – написав А.Матіос на своїй сторінці в соцмережі Facebook, не назвавши прізвища затриманого.

При цьому він повідомив про вкрай низьку якість харчування курсантів у навчальному закладі, показавши фотографії зі знайденими в їжі тарганами та черв'яками, а також продемонструвавши один із 17 рапортів, що надійшли від курсантів з цього приводу.

"Військові прокурори Харківського гарнізону у зв'язку з розслідуванням розкрадань у Харківському Національному інституті Повітряних сил, йшли не на склади боєприпасів (куди вже є заборона заходити з Генштабу Мінборони) – а в курсантську столову! Виявляється, так харчуються майбутні військові льотчики", – написав головний військовий прокурор.

В одному з наведених рапортів зазначається, що їжу в їдальні ХНУПС кладуть у брудний посуд, на всіх курсантів не вистачає порцій і столових приладів.

"З цим неможливо миритися", – резюмував А.Матіос.

Як повідомлялося, начальника ХНУПС Андрія Алімпієва, який очолює навчальний заклад з кінця жовтня 2015 року, в п'ятницю ввечері затримали співробітники військової прокуратури за підозрою в розтраті 2,4 млн грн під час закупівлі пального. "Будемо клопотати про арешт і відсторонення від займаної посади", – заявив генпрокурор України Юрій Луценко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мелоні очікує, що Росія погодиться на 30-денне припинення вогню

Макрон: Європа готова запровадити проти Росії санкції в найближчі кілька днів

У першому півфіналі "Євробачення-2025" визначено 10 фіналістів, Україна пройшла у наступний етап

Польські перевізники припинили блокування пункту пропуску "Дорогуськ" на кордоні з Україною – ДПСУ

Зеленська обговорила з директором з питань освіти ОЕСР результати дослідження "Індексу майбутнього"

Ziferblat зі сцени першого півфіналу "Євробачення-2025" подякували Європі за підтримку України

Україна і США підписали додаткові угоди до угоди щодо корисних копалин - Мінекономіки

З початку доби Сили оборони відбили 125 ворожих атак - Генштаб

Україна готова до будь-якого формату переговорів, якщо це допоможе досягти справедливого миру – Єрмак

Блокада українсько-польського кордону польськими перевізниками має бути припинена за рішенням апеляційного суду - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА