Інтерфакс-Україна
19:34 19.11.2017

Влада Анкари заборонила показ пов'язаного з ЛГБТ кіно і виставки

2 хв читати
Влада Анкари заборонила показ пов'язаного з ЛГБТ кіно і виставки

Влада турецької столиці заборонила публічні покази фільмів і виставки, які мають відношення до геїв, лесбіянок, бісексуалів і трансгендерів (ЛГБТ) під приводом "громадської безпеки", заявили в прес-службі градоначальства. Про це повідомляє Reuters.

"Будь-які заходи, такі як ЛГБТ-кіно, театр, семінари, інтерв'ю та виставки заборонені до іншого розпорядження в нашій провінції для того, щоб забезпечити мир і безпеку", - цитує Reuters повідомлення прес-служби губернатора Анкари.

Влада пояснила, що подібні заходи можуть спровокувати певні групи суспільства на прояви "публічної ненависті і насильства" і тому поставити під загрозу "громадську безпеку".

У середині червня турецька влада заборонила гей-парад в Стамбулі, який  раніше щорічно проводився. Організатори заходу назвали це "грубим порушенням Конституції і закону" і заявили про намір подати в суд. 19 червня представники ЛГБТ-спільноти все одно прийшли на відповідну акцію в районі стамбульської площі Таксим. Поліція за допомогою гумових кийків і сльозогінного газу розігнала несанкціонований гей-парад. Окрім того, поліцейськими були затримані 19 осіб, включаючи депутата німецького Бундестагу Фолькера Бека і ще двох громадян Німеччини. 25 червня представники ЛГБТ-спільноти знову зібралися на площі Таксим на несанкціоновану акцію, в результаті поліція застосувала гумові кулі і газ.

Гей-паради щороку безперешкодно проводилися в Стамбулі протягом 12 років до 2015 року. У 2015 році поліція почала затримання під час ЛГБТ-ходи, потім влада Стамбула офіційно заборонила його проведення.
 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Deep State: РФ у травні окупувала 449 кв км української території, що є найгіршим показником у 2025 р.

Російські війська зберігають високу активність на покровському напрямку, зафіксовано 23 атаки з початку доби – Генштаб

РФ і далі відмовляється погодитися на безумовне припинення вогню - Кислиця

Глава МВС: РФ цілеспрямовано полює на рятувальників, тільки протягом тижня вони потрапили під ворожий вогонь близько десятка разів

Сибіга після саміту в Вільнюсі: Ми зосередилися на питаннях стратегічного значення, спрямованих на зміцнення України

Зеленський і партнери на Саміті у Вільнюсі погодилися на нові рішення для підтримки оборони України

CEMARK відкрила перший в Україні технічний хаб у сфері будівельних матеріалів

Нацполіція проводить обшуки на об’єктах "Київводоканалу"

Внаслідок ворожої атаки по Запоріжжю поранено 12 співробітників ДСНС – ОВА

Міноборони у травні допустило до експлуатації понад 130 нових зразків озброєння та військової техніки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА