Інтерфакс-Україна
15:00 20.11.2017

Українські військовослужбовці за три роки отримали понад 5 тис. квартир - Порошенко

1 хв читати
Українські військовослужбовці за три роки отримали понад 5 тис. квартир - Порошенко

Українські військовослужбовці протягом трьох останніх років отримали більше ніж 5 тис. квартир, повідомив президент України Петро Порошенко.

"За ці три роки ми вручили всього військовослужбовцям Міністерства оборони, Нацгвардії, поліції, СБУ, прикордонникам, спецслужбі транспорту понад 5 тис. квартир", - сказав президент під час поїздки до Дніпра в понеділок.

П.Порошенко також зазначив, що 90% тих, хто отримав квартири, - це учасники АТО.

Він також нагадав про програму будівництва житла для військових, які проходять службу за контрактом.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мінкультури запускає Реєстр заявок та отримувачів держпідтримки у сфері культури

Понад 670 тис. музейних та бібліотечних предметів евакуйовано з прифронтових регіонів з 2022р. - Мінкультури

В Україні в наступні дві доби очікуються невеликі дощі, на заході без опадів

У Покровську ворог, скориставшись туманом, спробував встановити свій прапор в одному з районів, ЗСУ ведуть зачистку - Генштаб

США планують повернути Росії заморожені активи після укладення мирної угоди – ЗМІ

Постпреди ЄС ознайомляться 3 грудня з планом використання заморожених активів РФ для кредиту Україні - ЗМІ

Атаки РФ призвели до додаткових відключень е/е в чотирьох областях – "Укренерго"

Рубіо у розмові з німецьким колегою підтвердив мету США якомога швидше припинити війну та досягти міцного миру в Україні

Майже 300 тис. заявок подано на 6,5 тис. грн "Зимової підтримки" для вразливих категорій, понад 50 тис. - уже погоджено

Шмигаль та постпред США в НАТО обговорили ініціативу PURL

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА