Інтерфакс-Україна
18:42 21.11.2017

Трьох українців, які збирали ягоди, затримали в Білорусі

1 хв читати

Державний прикордонний комітет Білорусі повідомив про затримання трьох порушників держкордону з України, які збирали ягоди.

"20 листопада в районі населеного пункту Деревна прикордонники затримали трьох порушників кордону. Двоє чоловіків та жінка виявилися громадянами України. Іноземці умисно незаконно вирушили до Білорусі по ягоди. Серед затриманих були і ті, кого раніше притягували за подібне правопорушення. Деяким із них заборонено в'їжджати до Білорусі протягом п’яти років", - йдеться в повідомленні Держприкордонкомітету.

Стосовно одного із затриманих українців розпочато перевірку відповідно до кримінально-процесуального законодавства Білорусі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна проведе зустрічі щодо стратегічної програми відновлення 10-11 липня – Зеленський

Потрібна сильна політична співпраця, щоб кожний російський злочинець, зокрема Путін, постали перед судом – Зеленський

Пентагон та ФБР розслідують витік секретної інформації про авіаудари США по Ірану - ЗМІ

Зеленський: сьогодні ми розпочинаємо процес створення трибуналу для розгляду злочину агресії Росії проти України

Україна та Рада Європи підписали угоду про Спеціальний трибунал для розслідування злочину агресії проти України

УКРАЇНА ТА РАДА ЄВРОПИ ПІДПИСАЛИ УГОДУ ПРО СПЕЦІАЛЬНИЙ ТРИБУНАЛ ДЛЯ РОЗСЛІДУВАННЯ ЗЛОЧИНУ АГРЕСІЇ ПРОТИ УКРАЇНИ

Сили оборони відбили з початку доби 118 ворожих атак - Генштаб

Глава нацрозвідки США Габбард підтримала заяву Трампа про знищення ядерних обʼєктів Ірану

Зеленський прибув до Страсбургу

До Закарпаття було евакуйовано 20 людей, серед них 13 дітей, з Дніпропетровської та Донецької областей — МВС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА