Інтерфакс-Україна
08:10 22.11.2017

Через негоду 18 населених пунктів на Донбасі залишилися вночі без електрики

1 хв читати
Через негоду 18 населених пунктів на Донбасі залишилися вночі без електрики

У ніч з 21 на 22 листопада внаслідок ускладнення погодних умов через спрацювання систем захисту ліній електропередач сталося знеструмлення 18 населених пунктів у 2 областях України, повідомляє прес-служба Держслужби з надзвичайних ситуацій.
В оприлюдненому в середу вранці на сайті ДСНС України повідомленні йдеться, що через дощ з мокрим снігом і пориви вітру без електрики залишилися 2 населених пункти в Луганській і 6 - в Донецькій областях.
"До відновлення електропостачання населених пунктів залучено бригади обленерго", - відзначили в Службі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Розвідники 3 ОШБр знищили російську ДРГ на Лиманському напрямку, не давши ворогу створити плацдарм для наступу на Оскіл

"Азов" показав кадри відбиття масованої механізованої атаки ворога на Добропіллі

Єрмак повідомив про повернення ще вісьмох дітей та підлітків з ТОТ в рамках Bring Kids Back UA

Аварійні відключення в частині областей, в усіх регіонах застосовуються графіки обмеження потужності промисловості – "Укренерго"

Єрмак обговорив з американськими сенаторами військову співпрацю, тиск на РФ і повернення дітей

Екстрені відключення знову в Києві та Київській області – ДТЕК

Ексміністр транспорту РФ засуджений до 15 років позбавлення волі

Кубілюс: Дорожня карта оборони-2030 містить обіцянку реалізувати закон про репарації для України до кінця 2025 р.

Ворог завдав удару по одному з навчальних підрозділів Сухопутних військ в тилу, є поранені та загиблі - ОК "Південь"

Каллас: Гарантії безпеки для України є частиною Дорожньої карти оборони до 2030 р.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА