Інтерфакс-Україна
14:04 22.11.2017

ЗСУ готові діяти адекватно в разі загострення на луганському напрямку

1 хв читати
ЗСУ готові діяти адекватно в разі загострення на луганському напрямку

Збройні сили України готові діяти адекватно в разі загострення в зоні проведення антитерористичної операції на луганському напрямку, запевнив міністр оборони України Степан Полторак.

"Збройні сили України у напрямку Луганська готові до загострення ситуації. У разі загострення ми реагуватимемо адекватно ", - сказав він журналістам у Києві в середу.

За словами С.Полторака, в Луганську "одна злочинна організація змінює іншу".

Як повідомлялося, у вівторок прес-служба Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ повідомила, що її представники зафіксували в Луганську машини військового типу та присутність озброєних осіб, а також спостерігали автоколону у складі армійських вантажівок, бронетранспортерів та цивільних автомобілів з озброєними особами, яка, ймовірно, проїхала з окремих районів Донецької області у напрямку Луганська.

Директор департаменту комунікації МВС України Артем Шевченко з посиланням на власні джерела розповів, що ватажок "ЛНР" Ігор Плотницький покинув Луганськ і перебуває в РФ.

З огляду на загострення ситуації в окремих районах Луганської області президент України Петро Порошенко скликав позачергове засідання Воєнного кабінету Ради національної безпеки і оборони, під час якого заслухав доповіді керівників силових відомств і доручив налагодити взаємодію зі Спеціальною моніторинговою місією ОБСЄ для інформування західних союзників.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

10 липня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Одну людину поранено внаслідок масованої ракетно-дронової атаки у Київській області – ОВА

Двоє загиблих і 13 постраждалих через масовану ракетно-дронову атаку ворога на Київ – КМВА

Кількість постраждалих через масовану атаку російських БпЛА на Київ зросла до 12 – Кличко

Двоє постраждалих, пожежі в житловій та нежитловій забудові внаслідок нічної атаки російських дронів – Кличко

В двох районах Києва викликано медичні бригади – Кличко

Ворожі дрони уразили житлові будинки в Шевченківському та Дарницькому районах Києва і спричинили пожежу на заправці - мер

Попередньо є влучання ворожих дронів у житловий будинок і нежитлову будівлю у Києві - КМВА

ЄС виділить України черговий транш ERA цього тижня – єврокомісар

Оборонна підтримка України Європою за 3 роки війни склала EUR52-54 млрд проти EUR60 млрд з боку США – єврокомісар

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА