Інтерфакс-Україна
18:12 22.11.2017

В Україні за 9 місяців зафіксовано 71 тис. звернень про домашнє насильство

1 хв читати
В Україні за 9 місяців зафіксовано 71 тис. звернень про домашнє насильство

 В Україні за 9 місяців поточного року зафіксовано 71 тис. звернень про випадки домашнього насильства, переважно від жінок, повідомив віце-прем'єр Павло Розенко.

"За 9 місяців 2017 року зафіксовано 71 тис. звернень про випадки насильства в сім'ї. З них про насильство над дітьми - близько 600 звернень, над жінками - понад 63 тис., над чоловіками - близько 7,5 тис.", - сказав він, виступаючи на I Українському жіночому конгресі в середу в Києві.

За словами віце-прем'єра, статистика демонструє зростання порівняно з минулим роком.

У цьому контексті П.Розенко закликав парламентаріїв посилити кримінальну відповідальність за домашнє насильство.

"Я сподіваюся, що найближчим часом Верховна Рада України проголосує зміни до чинного законодавства щодо посилення кримінальної відповідальності, а також Стамбульську конвенцію. Ми закликаємо ВР не затягувати цей процес і розглянути ці питання в другому читанні", - додав віце-прем'єр.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Костел Святого Миколая в Києві передали парафії в користування на 50 років

Семеро людей постраждали внаслідок нальоту російських БпЛА на Дніпро - мер

Внесок Бельгії у збереження миру в Україні полягатиме в наданні повітряних і морських сил й підготовці військових – де Вевер

Мелоні підтвердила виключення можливості відправлення італійських військ в Україну

Українська делегація провела ще одну зустріч з представниками США

Ворожі БпЛА пошкодили житлову багатоповерхівку й спричинили пожежі у Дніпрі – ОВА

Зеленський про домовленості в Парижі: важливо, що сьогодні є ґрунтовні документи коаліції

Макрон заявив, що кілька тисяч французьких військових можуть бути розгорнуті в Україні після припинення вогню - ЗМІ

Україна у 2025 році відкрила 19 нових ринків для експорту агропродукції - Держпродспоживслужба

Санчес обговорить з політичними партіями, як саме Іспанія сприятиме гарантіям безпеки для України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА