20:36 22.11.2017

Скотланд-Ярд почав розслідування щодо Кевіна Спейсі по другому звинуваченню в домаганнях

1 хв читати
Скотланд-Ярд почав розслідування щодо Кевіна Спейсі по другому звинуваченню в домаганнях

Поліція Лондона почала розслідування другого звинувачення в домаганнях, висунутого проти відомого актора Кевіна Спейсі, повідомляє сайт американського тижневика "Верайеті".

Заява з обвинуваченням надійшла в поліцію минулого тижня, через деякий час після того, як адміністрація театру "Олд Вік", в якому працював К.Спейсі, повідомила про 20 скарг від співробітників на актора.

Поліція Лондона, не розголошуючи імен, заявила, що почала розслідування про сексуальні домагання "одного чоловіка до іншого чоловіка" в 2005 році в лондонському районі Ламбет, передає телеканал "Скай Ньюз".

Поліція зазначила, що мова йде про ту саму людину, щодо якої ведеться розслідування про домагання в Ламбеті в 2008 році. Газета "Сан" повідомляла, що поліція Лондона почала розслідування після того, як британський актор, чиє ім'я не розкривається, звинуватив К.Спейсі в домаганнях. За даними газети, інцидент стався в 2008 році.

Першим розповів про домагання з боку К.Спейсі 46-річний актор Ентоні Репп.

К.Спейсі у відповідь приніс вибачення акторові, уточнивши, що не пам'ятає цей випадок.

Крім того, К.Спейсі зізнався, що мав романтичні стосунки з чоловіками.

Після цього К.Спейсі звинуватив в домаганнях мексиканський актор Роберто Кавазос. В неналежній поведінці К.Спейсі також звинуватили вісім його колег по серіалу "Картковий будиночок".

Поліція не висувала офіційні звинувачення щодо актора.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА