08:17 23.11.2017

З 2018 у Польщі вводиться платний дозвіл на сезонні роботи для іноземців

1 хв читати
З 2018 у Польщі вводиться платний дозвіл на сезонні роботи для іноземців

З наступного року вступлять в силу нові правила працевлаштування іноземців, польські роботодавці повинні будуть отримувати платні дозволи на їх працевлаштування, повідомляє "Польське радіо".
За словами директора повітового управління праці в м.Груец Мажанни Скочек, декларація про намір працевлаштувати іноземця, яка видається роботодавцю безкоштовно, буде замінена платними дозволами на сезонні роботи, зокрема, рільництво, садівництво, туристичну та гастрономічну галузі.
"Ці дозволи на сезонну роботу будуть двох видів: два етапи надання дозволів стосуються іноземців, які перебувають за межами Польщі, а інший етап - іноземців, які вже знаходяться в Польщі і мають дозвіл на легальне перебування на іншій підставі, ніж сезонні роботи", - заявила вона.
Також наголошується, що у випадку іноземців, які перебувають за межами Польщі, роботодавець повинен буде скласти заяву про надання дозволу на сезонні роботи. На підставі цього дозволу іноземець зможе відкрити візу в Польщу. Іноземці, що мають біометричні паспорти, зможуть в'їхати з таким дозволом до Польщі без віз. Роботодавець зобов'язаний зареєструвати іноземного працівника в управлінні праці.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА