Інтерфакс-Україна
11:14 24.11.2017

РФ ввела додаткові сили на Донбас, але ЗС України контролюють ситуацію - Турчинов

1 хв читати
РФ ввела додаткові сили на Донбас, але ЗС України контролюють ситуацію - Турчинов

Загострення ситуації на Донбасі пов'язано з введенням на окуповану територію додаткового контингенту російської армії, але Збройні сили України контролюють ситуацію, заявляє секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов.

"Ви маєте інформацію, що відбуваються різні конфліктні ситуації між різними кримінальними угрупованнями, які входять до окупаційної адміністрації на окупованих територіях сходу нашої країни. І в зв'язку з цим загостренням російське військове керівництво збільшило військовий контингент, російський контингент, що роташований на цій території. У зв'язку з цим виникли проблемні питання, зокрема й військові зіткнення, про які ми сьогодні знаємо... Це дуже складна для нас проблема", - сказав О.Турчинов журналістам у пятницю, коментуючи втрати українських військовослужбовців під час бойових зіткнень на сході України за останню добу.

Він наголосив, що після того, як Російська Федерація збільшила свій військовий контингент на Донбасі, було зрозуміло, "що відбуватимуться загострення, але Збройні Сили України контролюють ситуацію".

О.Турчинов висловив упевненість, що українські Збройні сили "не лише дадуть відсіч провокаціям російських військ, а й значно поліпшать свої позиції".

Як повідомлялося, за минулу добу в зоні АТО в результаті зіткнення на підступах до н.п. Кримське загинули п'ятеро українських військових, ще чотири - дістали поранення.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мерц допустив пряму військову протидію європейського контингенту в Україні у випадку вторгнення РФ - ЗМІ

Трамп підписав указ, який ще більше обмежує в'їзд іноземців на територію США

Двох цивільних поранено внаслідок удару російського БпЛА в Запоріжжі – ОВА

Сили оборони відбили з початку доби 255 ворожих атак - Генштаб

Безплатні шкільні обіди будуть доступні для всіх школярів з 2026р - Бережна

Енергопостачання відновили для 220 тисяч домогосподарств в Одеській області - МВА

Сибіга обговорив із керівництвом МКС притягнення до відповідальності за злочини, скоєні в Україні внаслідок агресії РФ

Ворог окупував Серебрянку та просунувся у Бахмутському районі на Донеччині – DeepState

Україна і Польща визначили плани пошуково-ексгумаційних робіт на 2026р

Зеленський зустрівся з воїнами, які проходять реабілітацію у Нідерландах

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА