11:15 24.11.2017

Екс-директора КП "Плесо", що незаконно побудував будинок у київському Гідропарку, повідомлено про підозру

1 хв читати
Екс-директора КП "Плесо", що незаконно побудував будинок у київському Гідропарку, повідомлено про підозру

Колишньому генеральний директор київського комунального підприємства "Плесо", який надав в оренду своій дочці земельну ділянку на території Гідропарку, а потім побудував там будинок, повідомлено про підозру, вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу.

Як повідомляє в п'ятницю прес-служба прокуратури Києва, досудове розслідування встановило, що, перебуваючи на посаді генерального директора цього підприємства, підозрюваний використовував своє службове становище і уклав від імені КП "Плесо" зі своєю дочкою договір оренди земельної ділянки на Броварському проспекті в межах території Гідропарку.

У прокуратурі уточнили, що ці землі належать до водоохоронної зони, на яких, відповідно до законодавства України, заборонено будь-яке будівництво. Незважаючи на це, екс-чиновник, діючи всупереч інтересам держави і покладених на нього обов'язків, самовільно за відсутності дозвільних документів збудував на цій території дерев'яний будинок і господарські споруди.

За результатами досудового слідства, дії екс-чиновника кваліфіковані за ч. 4 ст. 197-1 (самовільне зайняття земельної ділянки та самовільне будівництво) і ч. 1 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу України. Вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу.

Місцева прокуратура готує позовну заяву про звільнення самовільно зайнятої земельної ділянки.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Посланець Трампа планує відвідати Москву – ЗМІ

Заяву Маска про кібератаку на платформу X з України спростовують

Держсекретар США прибув до Саудівської Аравії на переговори з Україною

Держсекретар США прибув до Саудівської Аравії на переговори з Україною

Президент повертається після візиту в Саудівську Аравію, а українська делегація залишається для переговорів з представниками США

Зеленський повертається в Україну після візиту до Саудівської Аравії

Президент України Володимир Зеленський завершив візит до Саудівської Аравії та повертається в Україну, повідомив його радник Дмитро Литвин журналістам

Будь-яка мирна угода означатиме для Укаїни територіальні поступки - Рубіо

Маск обвинувачує Україну у причетності до кібератаки на його соцмережу X

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 352 одиниці живої сили - Генштаб

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА