Інтерфакс-Україна
18:11 25.11.2017

Підрозділи ЗСУ не просувалися вперед на Донбасі, – СЦКК

1 хв читати
Підрозділи ЗСУ не просувалися вперед на Донбасі, – СЦКК

Українська сторона Спільного центру з контролю та координації (СЦКК) наголошує, що сили АТО дотримуються Мінських домовленостей, військові підрозділи не просувалися вперед, а ОРДЛО продовжують інформаційні провокації.

"Українська сторона СЦКК інформує: підрозділи ЗС України не здійснювали просування вперед. Сили АТО повністю дотримуються Мінських домовленостей. Підрозділи ЗС України в зоні проведення АТО можуть удосконалювати свої позиції на лінії розмежування сторін у межах Мінських домовленостей", – йдеться в поясненні української сторони СЦКК, розміщеному на сторінці прес-центру штабу АТО в "Фейсбуці" в суботу.

Проти України з боку РФ і ОРДО/ОРЛО триває інформаційна війна, спрямована на дискредитацію ЗСУ в очах світової спільноти, зазначає українська сторона СЦКК, наголосивши, що свої інформаційні провокації ОРДО/ОРЛО і їхні ЗМІ "приурочили" до візиту першого заступника голови Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ Александра Хуга в Донецьку і Луганську області, щоб дестабілізувати обстановку серед мирного населення в регіоні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Найближчі дні в Україні будуть теплішими, але скрізь очікуються дощі

Удар РФ по автобусу під Білопіллям демонструє наміри РФ вчинити в Україні геноцид - Свириденко

Сили оборони збили вночі 36 ворожих дронів з 62, ще 6 локаційно втрачені

Держетнополітики 20 травня почне шукати ознаки афілійованості Київської митрополії УПЦ (МП) з іноземною церквою

Літак Зеленського вилетів з Тирани до Жешува

Ziferblat до українців за кордоном: Ми робимо важливу місію нагадування про війну, ваш голос дуже допоможе

Учасники гурту Ziferblat вболівають на "Євробаченні-2025" за виконавців з Португалії, Литви і Латвії

Без сильніших санкцій в РФ не шукатимуть реальної дипломатії – Зеленський

Зеленський про російський удар по автобусу під Білопіллям: Це було свідоме вбивство цивільних

У Запорізькій області через обстріли знеструмлено ще майже 3 тис. абонентів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА