Інтерфакс-Україна
08:40 27.11.2017

Meredith Corp. купить видавництво Time Inc за $ 1,84 млрд

2 хв читати

Американський медіахолдинг Meredith Corp. заявив про намір купити видавничий будинок Time Inc за $ 1,84 млрд. Про це повідомляє Reuters з посиланням на заяву компанії.

Time Inc випускає журнали Time, People, Life. Як нагадує агентство, переговори про покупку видавництва медіахолдинг проводив ще в 2013 році, проте вони виявилися безуспішними.

"При об'єднанні Meredith і Time аудиторія в цілому досягне 135 млн чоловік", - пише агентство. За інформацією Reuters, Meredith Corp. має намір придбати видавництва за підтримки братів Чарльза і Девіда Кох, які контролюють конгломерат Koch Industries, другу за величиною приватну компанію в США. Брати Кох запропонували медіахолдингу $ 650 млн для покупки Time Inc.

Як повідомили в Meredith Corp., угоду планується завершити в перші три місяці 2018 року. Ціна операції складе $ 18,50 за акцію, з урахуванням боргу сума покупки складе $ 2,8 млрд.

Про плани Meredith Corp. придбати Time Inc в січні повідомляв Bloomberg з посиланням на джерела, знайомі з ситуацією. На тлі цієї інформації акції Time виросли на 3,5%, а загальна вартість компанії склала $ 1,9 млрд.

The Financial Times в листопаді 2016 писала, що борг Time Inc склав $ 1,4 млрд. У 2014 році капіталізація видавництва скоротилася на 50% через прогнози щодо майбутніх друкованих медіа.

Meredith Corp. володіє такими журналами, як Better Homes, Gardens, Parents, і іншими. Окрім того, медіахолдинг володіє 14 каналами. Охоплення його аудиторії досягає 12 млн сімей США.

ОСТАННЄ

Шмигаль про забезпечення 1000 дронів-перехоплювачів на добу: найближчим часом цей рівень буде реалізований

СБУ підтверджує діпстрайк дронами на 1400 км по "Газпром Нафтохім Салават" в РФ

Закон про професійну освіту набув чинності

Трамп вимагає від ЄС неможливих санкцій проти РФ, щоб самому уникнути їх запровадження, вважають дипломати

Оборонно-промислові підприємства України та Польщі посилять співпрацю - Шмигаль

Україна та Польща домовилися створити спільну оперативну групу з безпілотних авіаційних систем – Шмигаль

Українська громадськість обурена ситуацією довкола книжки "Голоси BLM"

Мінекономіки ініціює гранти на будівництво овочесховищ

Підпал трави знищив одразу 18 російських офіцерів під окупованими Пологами

Повну енергоавтономність мають 53% медзакладів спроможної мережі, прифронтових територій та Києва

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА