Інтерфакс-Україна
14:51 28.11.2017

СММ ОБСЄ закликає до толерантності стосовно переселенців

1 хв читати
СММ ОБСЄ закликає до толерантності стосовно переселенців

 Перший заступник голови Спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ Александр Хуг закликає до толерантності та надання необхідної допомоги внутрішньо переміщеним особам.

"Ми закликаємо до толерантності та надання їм необхідної допомоги, на яку вони мають право. Вони переживають такі проблеми, як доступ до їхнього житла", - сказав А.Хуг на прес-конференції в Києві у вівторок.

Перший заступник голови СММ ОБСЄ додав, що переселенці є ресурсом для вирішення конфлікту на Донбасі.

"Ми маємо також забезпечити надання тих пенсій і тих виплат, на які ці внутрішньо переміщені особи мають право. Соціальна єдність і примирення... Тимчасово переміщені особи і громади, які надали їм можливість жити у себе, можуть дати можливість виходу з цього конфлікту", - додав А.Хуг.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна зацікавлена в кооперації з оборонною промисловістю Словенії

Понад 3 млн дітей розпочнуть навчальний рік у вересні у класах або онлайн - Свириденко

У Черкасах затримали чоловіка, який через перевірку документів представниками ТЦК погрожував підірвати гранати

Втрати окупантів в Україні падають з березня, але вже сягнули 1,05 млн загиблих і поранених – британська розвідка

Україна розраховує на лідерську роль Японії у повоєнній відбудові - Сибіга на ЕКСПО2025

Інспектор РТЦК в Одесі продавав відстрочки від мобілізації - ДБР

Міноборони спростило оформлення інформації про загиблих, зниклих безвісти та полонених військових

Пакистан заперечує участь своїх громадян у війні в Україні - МЗС

Окупанти завдали ракетного удару по сільгосппідприємству під Сумами, 2 чоловіків загинули, 3 поранені – обладміністрація

Бійці ГУР зупиняють наступ ворога на Сумщині: розбито понад вісім рот окупантів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА