Інтерфакс-Україна
19:28 28.11.2017

ДКБ "Південне" планує на 2018-2022 рр. розширення співпраці з НАНУ в сфері створення ракетно-космічної техніки

2 хв читати
ДКБ "Південне" планує на 2018-2022 рр. розширення співпраці з НАНУ в сфері створення ракетно-космічної техніки

ДП "КБ "Південне" ім.Янгеля" (КБП, Дніпро) готує на 2018-2022 рр. нарощування обсягів співробітництва з Національною академією наук України (НАНУ) у сфері створення ракетно-космічної техніки, повідомила прес-служба Державного космічного агентства України (ДКАУ).

Згідно з повідомленням, під час нещодавнього засідання координаційної ради КБП і НАНУ сторони підбили підсумки виконання плану співпраці на 2013-2017 рр., а також затверджено перспективний план робіт на 2018-2022 рр.

"Новим планом передбачено розширення тематики спільних досліджень у сфері ракетно-космічної техніки та збільшення обсягів фінансування", - повідомила прес-служба.

"Це свідчить про те, що на сучасному етапі космічної діяльності ДКАУ та ДП "КБ "Південне" дивляться в майбутнє через призму науки ", - зазначено в повідомленні.

У роботі засідання взяли участь перший віце-президент НАНУ, директор НІСД Володимир Горбулін, в.о. гендиректора КБП Олександр Дегтярьов, голова ДКАУ Павло Дегтяренко, повідомила прес-служба.

За даними ДКАУ, відповідно до підписаної в 2012 році генеральною угодою про співпрацю між КБП і НАНУ, наразі сторони розвивають співробітництво за 10 основними напрямкми, серед яких: балістика, аеродинаміка і теплообмін; нові матеріали і технології; основні проблеми ракетних двигунів на твердому паливі; рідинні рухові установки; супутникові системи і системи телевимірювань; системи управління ракетно-космічної техніки.

ДП "КБ "Південне" ім. М.К. Янгеля" - основний науковий центр України, що має передові космічні технології, вагома частина продукції і послуг компанії постчається на експорт, зокрема й до країн ЄС і США.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський лідерам країн-членів JEF: коли ми доб’ємося припинення вогню, нам потрібен буде моніторинг

Робота Коаліції охочих допоможе посилити всю наявну архітектуру безпеки Європи – Зеленський лідерам країн-членів JEF

Коментувати ефіри "Євробачення-2025" в Україні будуть телеведучий Мірошниченко, громадський діяч Педан, комік Куран і співачка alyona alyona

Каллас припускає, що США рано чи пізно приєднаються до Спецтрибуналу

Революція на воді: як дрони Magura нищать російські кораблі

Шмигаль: сьогодні приймається політичне рішення, наступний крок - запуск юридичної процедури створення Спецтрибуналу

Сибіга: У Львові приймаються політичні документи щодо трибуналу, попереду – процедурно-формальне схвалення і угода з Радою Європи

Держави ЄС вже зобовʼязалися надати Україні щонайменше 1,35 млн снарядів до кінця року - Сибіга

Ратифікована угода про корисні копалини виглядає стандартизованою інвестугодою без дискримінаційних положень – юрист

Сибіга анонсував зустріч з угорською стороною щодо вступу в ЄС: ми налаштовані на конструктивний діалог

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА