Інтерфакс-Україна
20:25 28.11.2017

Французька прокуратура провела обшук в штаб-квартирі Areva в Парижі

1 хв читати
Французька прокуратура провела обшук в штаб-квартирі Areva в Парижі

Французька прокуратура у вівторок провела обшук в штаб-квартирі держкорпорації Areva, одного з найбільших виробників обладнання для атомної галузі.

Як стверджують французькі ЗМІ, обшук пов'язаний з "урангейтом" в Нігері - сумнівними операціями з ураном за участю Areva, гірничорудної держкомпанії Нігеру Sopamin і маловідомих посередників. За даними газети Le Courrier, у транзакціях помічені російські та ліванські сліди, під підозрою також виявився міністр фінансів Нігеру.

Areva підтвердила факт обшуку в рамках попереднього розслідування без подальших уточнень. Фінансовий відділ прокуратури Франції (PNF) не став називати причину обшуку.

Джерела, близькі до PNF, повідомили The Financial Times, що він не був пов'язаний з придбанням рудників в Нігері. Кілька років тому Areva придбала в Нігері активи на 1,8 млрд євро, угода зрештою призвела до значних збит. У минулому році під слідством опинилася колишній гендиректор Areva Ганна Ловержон, яку звинувачують в навмисному приховуванні даних про збитки у звітності.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Із прикордонних громад Сумщини за тиждень евакуювали 60 людей - влада

В Україні очікується підвищення температури повітря, місцями короткочасні дощі

Матернова зустрілась з Качкою, наголосила на його досвіді роботи на євроінтеграційному шляху України

Четверо людей загинули і шестеро були поранені внаслідок ворожих обстрілів у Донецькій області впродовж доби - ОВА

МВС запроваджує посади помічників з ветеранської політики

Шестеро цивільних постраждали через ворожі обстріли протягом доби у Харківській області – ОВА

Захисники України в ніч на 20 липня знищили 18 із 57 задіяних ворогом дронів

Двоє людей постраждали через ворожі обстріли території Херсонської області – ОВА

Одна людина загинула і двоє постраждали внаслідок атаки ворожих БпЛА у Сумській області – ОВА

Генштаб зафіксував впродовж доби 154 бойові зіткнення

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА