Інтерфакс-Україна
13:22 29.11.2017

40% переселенців в Україні мають кошти лише на харчування

1 хв читати

В Україні 40% вимушених переселенців мають кошти лише на їжу, йдеться в дослідженні Міжнародної організації міграції (МОМ).

Згідно з даними дослідження, оприлюдненими в середу в Києві, 7% опитаних домогосподарств переселенців змушені скорочувати витрати на їжу, 48% - мають достатньо коштів на їжу і основні потреби, 5% - достатньо коштів на основні потреби і мають заощадження. Відмовилися відповідати не було.

28% домогосподарств-респондентів мають місячний дохід в рамках 3-5 тис. грн, по 22% - 1,5-3 тис. грн, 21% - 5-7 тис. грн, 16% - мають дохід 7-11 тис. грн, 8% - 11 і більше тис. грн, 5% - менше 1,5 тис. грн.

Згідно з даними дослідження, середній дохід одного переселенця в місяць в серпні становить 2340 грн, а в червні - 2005 грн.

49% переселенців працевлаштовані, 23% - безробітні, а 28% - пенсіонери, одержувачі пенсії за інвалідністю або які перебувають у відпустці з догляду за дитиною.

При цьому до переміщення працевлаштованими були 62% опитаних.

Дослідження проводилося в серпні 2017 року. Загалом методом особистого інтерв'ю було опитано 1025 внутрішньо переміщених осіб у 24 областях України та Києві.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна розраховує на лідерську роль Японії у повоєнній відбудові - Сибіга на ЕКСПО2025

Інспектор РТЦК в Одесі продавав відстрочки від мобілізації - ДБР

Міноборони спростило оформлення інформації про загиблих, зниклих безвісти та полонених військових

Пакистан заперечує участь своїх громадян у війні в Україні - МЗС

Окупанти завдали ракетного удару по сільгосппідприємству під Сумами, 2 чоловіків загинули, 3 поранені – обладміністрація

Бійці ГУР зупиняють наступ ворога на Сумщині: розбито понад вісім рот окупантів

Двоє цивільних загинули внаслідок ворожої атаки по Степногірській громаді — Запорізька ОВА

В Лозовій 2 загиблих після нічного обстрілу – обладміністрація

Синоптики попереджають про грози, можливо, з градом у центральних областях України у середу

На Київщині троє місцевих жителів на замовлення РФ хотіли спалити помешкання ветерана ЗСУ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА