Інтерфакс-Україна
13:32 29.11.2017

Екс-прем'єр Грузії Мерабішвілі відмовився від участі в розгляді судами справ щодо нього

1 хв читати
Екс-прем'єр Грузії Мерабішвілі відмовився від участі в розгляді судами справ щодо нього

Колишній прем'єр-міністр Грузії Вано Мерабішвілі, засуджений за кількома справами та обвинувачений ще в низці злочинів, оголосив бойкот судовій системі республіки, заявив у середу його адвокат Георгій Чівіашвілі.

У середу в Тбіліському міському суді розпочалося чергове засідання у справі В.Мерабішвілі, що стосується розгону мітингу опозиції 7 листопада 2007 року та нападу того ж дня в Тбілісі на телекомпанію "Імеді".

"Мерабішвілі й раніше висловлював недовіру грузинським судам, але після вчорашнього рішення Європейського суду з прав людини про порушення Грузинською державою низки його прав він вважає неможливою участь у судових процесах і оголошує бойкот судовій системі Грузії, відповідно і адвокатам на цих процесах робити нічого", - сказав журналістам, після призупиненого процесу в міському суді Г.Чівіашвілі.

Представники прокуратури заявили журналістам, що судові процеси проти В.Мерабішвілі не стосуються вирішення ЄСПЛ, тому вони будуть продовжені і йому призначать адвокатів.

Напередодні Велика палата ЄСПЛ визнала порушення Грузинською державою низки статей Європейської конвенції з прав людини щодо В.Мерабішвілі та зобов'язала виплатити йому EUR4 тис.

Представники опозиції вважають, що вчорашнє рішення Великої палати ЄСПЛ, фактично, означає оголошення В.Мерабішвілі політичним в'язнем.

В.Мерабішвілі з 2013 року відбуває у в'язниці покарання за кількома кримінальними справами.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рятувальники деблокували жінку з-під завалів на Запоріжжі – МВС

Альтернативні транспортні маршрути через Дністер створені на Одещині – заступник керівника ОП

Трипільська та Зміївська ТЕС "Центренерго" зазнали понад 200 влучань, втрати від яких у 2024р. становлять понад 12,5 млрд грн – голова НР

На Рівненщині сталася масштабна ДТП на трасі М-06 Київ — Чоп у напрямку Києва

Чоловіка поранено на Миколаївщині через російське бомбардування

Інший російський важкий шпигунський дрон розбився в Туреччині – ЗМІ

Мінрозвитку заявляє про забезпечення проїзду до південного заходу Одещини для екстрених служб, продуктів та пошти

РФ зранку завдала ударів по резервуарах у порту "Південний"

У Волгоградській області РФ вийшов з ладу магістральний газопровід "Центральна Азія — Центр"

Порошенко забезпечив 24 бригади Сил оборони шинами та мобільними шиномонтажами

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА