20:38 29.11.2017

СБУ розробила концепцію системи кіберзахисту підприємств за принципом співпраці держави та бізнесу

1 хв читати
СБУ розробила концепцію системи кіберзахисту підприємств за принципом співпраці держави та бізнесу

Служба безпеки України (СБУ) розробила концепцію захисту підприємств від кіберзагроз за принципом обміну інформацією між приватним бізнесом і державою, повідомило джерело в СБУ агентству "Інтерфакс-Україна".

"Ми маємо налагодити інфраструктуру обміну інформацією з бізнесом. У нас є свій концепт щодо системи кібербезпеки на основі співпраці між державним і приватним секторами економіки. СБУ напрацьовуватиме індикатори кіберзагроз і ділитиметься ними з об'єктами критичної інфраструктури, без будь-яких додаткових умов. Необхідна лише довіра до інфраструктури, тобто має бути довірений канал, яким підприємство може отримати інформацію про загрозу, й бажання захистити свою інфраструктуру", - повідомив агентству співрозмовник з СБУ, який побажав залишитися невідомим.

За його словами, така співпраця матиме й економічний ефект, давши змогу компаніям отримати захист від кіберзагроз без значних фінансових витрат.

"Така система дасть можливість ділитися інформацією про виявлені загрози, при цьому витрачати менше коштів на кіберзахист. Тоді перший, кого атакували, повідомляє про загрозу іншим, і система працює на запобігання краще, ніж будь-яка дорога система захисту", - зазначило джерело в Службі безпеки.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА