Інтерфакс-Україна
07:42 02.12.2017

Британська влада заборонила використання російських антивірусних програм в урядових установах

1 хв читати
Британська влада заборонила використання російських антивірусних програм в урядових установах

Британська влада випустила нове попередження про ризики, пов'язані з використанням російського антивірусного програмного забезпечення, повідомляє британська телерадіокорпорація BBC.
"Національний центр кібербезпеки (NCSC) при Центрі урядового зв'язку Великої Британії направив в усі урядові установи приписи не використовувати такі програми в системах, пов'язаних з національною безпекою", - наголошується в повідомленні.
Антивірусні продукти компанії "Лабораторія Касперського" широко використовуються в державних структурах Великої Британії, йдеться в повідомленні BBC.
Британські чиновники кажуть, що рішення NCSC засноване скоріше на аналізах можливих ризиків, ніж на будь-яких свідченнях того, що спроби шпигунства мали місце. Йдеться про "підвищені ризики" для національної безпеки, сказав технічний директор NCSC Ян Леві.
Глава центру Кірен Мартін в своєму циркулярі повідомив, що відомства не повинні використовувати російське програмне забезпечення в будь-яких системах, що містять конфіденційні дані. При цьому NCSC не став рекомендувати відмовлятися від нього звичайним користувачам.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Двоє цивільних постраждали внаслідок нічної атаки ворога на Запоріжжя - ОВА

Постпред США при НАТО: ми намагаємося зрозуміти до чого максимально готова Росія

Трамп обговорив з Токаєвим війну в Україні і збирається запросити Казахстан та Узбекистан на саміт G20 в 2026 році

Держадепартамент США збирається заборонити в'їзд в країну особам, яких вважає відповідальними за цензурування американських онлайн-платформ в Європі - Рубіо

Правила єдині для всіх – Нацбанк прокоментував рішення Revolut закрити рахунки клієнтам в Україні

Німецьку ультраправу партію AfD звинувачують у збиранні інформації для Кремля - ЗМІ

Сибіга скоординував із австралійською колегою подальші кроки для подальшого зміцнення оборонних спроможностей України

МЗС України назвало Почесних амбасадорів України 2025

Літак з військовою делегацією Лівії на чолі з начальником Генштабу розбився, повертаючись з Туреччини

Сили оборони відбили з початку доби 110 ворожих атак - Генштаб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА