07:50 05.12.2017

У Вашингтоні відбувається Глобальний форум з повернення активів

2 хв читати
У Вашингтоні відбувається Глобальний форум з повернення активів

Посол України в США Валерій Чалий від імені української делегації виступив на церемонії відкриття Глобального форуму з повернення активів, який проходить у Вашингтоні 4-6 грудня.
Як повідомляє посольство України в США на сторінці в Фейсбуці у вівторок, в складі української делегації - директор Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) Артем Ситник, заступник генерального прокурора - керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) Назар Холодницький, заступник генпрокурора Євген Єнін, голова Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів, Антон Янчук, а також представники Державної податкової служби фінансового моніторингу.
У церемонії відкриття форуму взяли участь генеральний прокурор США Джефф Сешенс, міністр з питань протидії екстремізму Великої Британії баронеса Вільямс Траффордська, а також високопоставлені представники Швейцарії, Тунісу, Нігерії та Шрі-Ланки.
Форум організований США спільно з Великобританією за підтримки Ініціативи повернення вкрадених активів (StAR) - партнерства між групою Світового банку та Управлінням ООН з наркотиків і злочинності (UNODC).
Цей захід є чудовою нагодою для учасників провести зустрічі з представниками міжнародних фінансових інституцій та громадянського суспільства, а також з колегами з інших країн для обговорення спільних зусиль по відстеженню та поверненню викрадених активів. Окрім того, форум - важливий політичний меседж міжнародного співтовариства щодо необхідності здійснення скоординованих зусиль для повернення активів, отриманих злочинним шляхом, вказали в посольстві.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Рада розпочала розгляд законопроєкту щодо утворення київських міських окружного адмін- та апеляційного адмінсудів

Парламент ратифікував Конвенцію PЄ про правопорушення, пов'язані з культурними цінностями

Президент Латвії заявив про плани збільшення видатків на оборону до 5% ВВП

До програми підготовки українських військових INTERFLEX приєдналась Албанія

На ЧАЕС продовжуються роботи з гасіння осередків тління та часткового розкривання конструкцій конфайнменту

Європейські лідери зустрінуться в Лондоні 2 березня для обговорення оборони - Туск

Обмеження е/е для промспоживачів у середу заплановано всього на три вечірні години доби – "Укренерго"

Кабмін призначив Коновалову заступником міністра освіти і Кісь головою Нацфонду досліджень

Рада розширила можливості спецзакладів загальної середньої освіти для реабілітації осіб з особливими потребами та військовослужбовців

Кабмін продовжив дію відстрочок заброньованих працівників до 31 березня – Шмигаль

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА