Інтерфакс-Україна
13:37 05.12.2017

Наразі йдеться про допит Саакашвілі, а не про його депортацію або екстрадицію - генпрокурор

2 хв читати
Наразі йдеться про допит Саакашвілі, а не про його депортацію або екстрадицію - генпрокурор

Українські правоохоронні органи наразі не розглядають можливості екстрадиції лідера партії "Рух нових сил" Міхеіла Саакашвілі, а мають намір провести його допит, стверджує генеральний прокурор України Юрій Луценко.

"Не йдеться про депортацію або екстрадицію, наразі йдеться про допит підозрюваного у скоєнні особливо тяжкого злочину, й буде відповідальність. Винною буде лише та людина, яку винною визнає суд. Зараз Саакашвілі на півдорозі до статусу підозрюваного", - сказав Ю.Луценко на брифінгу у вівторок у Києві.

При цьому генпрокурор наголосив: "Будь-який український політик, який заради власної політичної мети встановлює контакти з Януковичем і його оточенням, щоб використовувати вкрадені в Україні гроші для захоплення влади, перестає бути політиком. Він переходить у статус підозрюваного у кримінальному провадженні".

"Міхеіл Саакашвілі через свої контакти з ОЗУ Януковича, який, очевидно, фінансував його політичну діяльність в Україні, перейшов межу політика. Жодних поступок у такій ситуації, за такої діяльності Саакашвілі бути не може", - резюмував Ю.Луценко.

Як повідомлялося раніше, голова юридичного комітету парламенту Грузії Ека Беселія заявила, що можлива екстрадиція М.Саакашвілі до Тбілісі може відбутися в рамках двосторонньої міждержавної співпраці. "Наскільки я знаю, вимогу щодо екстрадиції Саакашвілі направляло і Міністерство юстиції, і прокуратура українській стороні. У Грузії раніше суд в одній із порушених проти нього справ ухвалив рішення про його затримання та попереднє ув'язнення в разі появи на грузинській території", - сказала вона.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворог атакував Ізмаїльський район на Одещині: пошкоджено газову інфраструктуру

Окупанти скинули фугасні авіабомби на базу відпочинку під Запоріжжям

Рада найближчим часом ухвалить зміни до закону про держпідтримку кінематографії, прогнозує голова Держкіно Осіпов

Міносвіти затвердило нове положення про проведення конкурсів наукових досліджень і розробок

Шмигаль підтвердив погодження США продажу безпекової допомоги Україні на $200 млн

Голова Держкіно Осіпов розраховує на збільшення фінансування сфери кіно до 2 млрд грн в держбюджеті-2026

Сирський про річницю Курської операції: Вона вперше перенесла повномасштабну війну на територію ворога

Бессент не претендує на вакантну посаду в раді керівників ФРС - Трамп

Дві жертви та 12 постраждалих через ворожу атаку Запорізької області

Буданов закликав українців не вестися на маніпуляцію емоціями, до якої вдається РФ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА