15:52 05.12.2017

Екс-глава ВГСУ Львов обраний главою Касаційного господарського суду у складі ВСУ

2 хв читати
Екс-глава ВГСУ Львов обраний главою Касаційного господарського суду у складі ВСУ

Головою Касаційного господарського суду в складі Верховного Суду України (ВСУ) обраний Богдан Львов, який з квітня 2014 року очолював Вищий господарський суд України (ВГСУ), повідомляється на сторінці ВСУ в соцмережі "Фейсбук".

Відповідне рішення прийнято 5 грудня зборами суддів Касаційного госпсуду в складі ЗСУ.

Б.Львов працював суддею ВГСУ з 2004 року, а з 2014 року очолив його. 30 листопада він був обраний заступником голови ВСУ.

До порядку денного зборів суддів також, зокрема, було внесено питання про затвердження Положення про збори Касаційного госпсуду в складі ВСУ, про створення судових палат та затвердження їх складу, персонального складу колегій суддів у складі судових палат, спеціалізації судових палат та суддів Касаційного суду в складі ВСУ.

Крім того, на порядку денному - вибори заступника голови КГС в складі ЗСУ та суддів до складу об'єднаної палати суду, а також про навантаження суддів КГС в складі ВСУ, які обіймають адміністративні посади.

Як повідомлялося, одним з основних нововведень закону про судову реформу є визначення Верховного суду як єдиної касаційної інстанції в Україні і введення нового порядку розгляд їм справ.

Головою нового ВСУ, який почне роботу 15 грудня, обрана Валентина Данішевська.

Уряд України розпорядженням від 1 грудня закріпило за новим ВСУ на праві оперативного управління держмайно Верховного суду України, Вищого спеціалізованого суду з розгляду цивільних і кримінальних справ, Вищого господарського суду, Вищого адміністративного суду, які ліквідуються.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА