11:42 06.12.2017

СММ ОБСЄ зафіксувала влучення трьох снарядів на територію ДФС

1 хв читати
СММ ОБСЄ зафіксувала влучення трьох снарядів на територію ДФС

Спостерігачі Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ (СММ ОБСЄ) під час перебування на Донецькій фільтрувальній станції (ДФС) знову зафіксували результати обстрілів із боку окремих районів Донецької та Луганської областей, повідомляє українська сторона Спільного центру з контролю та координації (СЦКК) розведення сил і засобів на Донбасі.

Як повідомляє українська сторона СЦКК на сторінці прес-центру штабу АТО в соцмережі Facebook у середу, згідно із звітом СММ ОБСЄ від 5 грудня 2017 року, на території ДФС було зафіксовано три місця влучання та залишки мін калібру 120 мм. За оцінкою спостерігачів, обстріл вівся з напрямку позицій незаконних військових формувань ОРДО.

"У звіті зазначено, що влучення снаряда в один з резервуарів з високотоксичним хлором на ДФС призведе до загибелі всього живого навколо станції та залишить без водопостачання населення регіону", - йдеться в повідомленні.

Українська сторона СЦКК зазначає, що факти, "висвітлені в щоденному звіті СММ ОБСЄ, беззаперечно вказують на справжніх злочинців, які, нехтуючи Мінськими домовленостями, ведуть регіон до техногенної катастрофи".

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА