Інтерфакс-Україна
16:18 06.12.2017

Сімох громадян України затримано на нелегальній тютюновій фабриці в Іспанії

1 хв читати
Сімох громадян України затримано на нелегальній тютюновій фабриці в Іспанії

У районі іспанської провінції Гранада правоохоронці Іспанії спільно з Державною прикордонною службою України виявили нелегальну фабрику з виробництва тютюнових виробів, де працювали українці.

Як повідомляє в середу прес-служба Держприкордонслужби України, 5 грудня 2017 року, українські та іспанські правоохоронці затримали на нелегальній фабриці організатора, а також громадян Португалії, Іспанії та 7 громадян України.

Під час проведень слідчих дій було вилучено обладнання для виробництва 2 млн сигарет на добу, 200 ящиків тютюнових виробів і сировину для виробництва ще близько 3 тис. ящиків.

Попередньо з'ясовано, що до роботи на нелегальній фабриці громадян України долучив співвітчизник. У результаті спільної роботи правоохоронців було встановлено і головний організатор.

"Наразі триває досудове слідство й перевірочні заходи щодо обставин залучення українських громадян до протиправної діяльності за кордоном", - сказано в повідомленні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп: США вивчають досвід застосування дронів у війні в Україні

Трамп: США вивчають досвід застосування дронів у війні в Україні

МЗС засуджує включення портів Бердянська та Маріуполя до переліку портів РФ і закликало ІМО відреагувати

Шмигаль і прем'єр Норвегії відвідали підприємство з виробництва дронів

Свириденко та глава мінфіну Німеччини обговорили фінансування бюджету, оборонку та макрофінансову стабільність України

Єрмак: Норвегія допоможе Україні пройти зиму та підтримує закупівлі газу

У Міноборони Німеччини повідомили дату і місце наступного засідання "Рамштайну"

Сили безпілотних систем за добу уразили 704 унікальні цілі противника

Прем'єрка Свириденко: Ми відкрили два нові транзитні пункти на Дніпропетровщині та Харківщині для розвантаження Павлограда

Зеленський обговорив безпекові гарантії з делегацією парламентської мережі United for Ukraine

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА