19:33 06.12.2017

Оболонський суд продовжить вивчати докази обвинувачення у справі про держзраду Януковича 7 грудня

2 хв читати
Оболонський суд продовжить вивчати докази обвинувачення у справі про держзраду Януковича 7 грудня

Оболонський районний суд Києва продовжить вивчати докази, надані Головною військовою прокуратурою України у справі за обвинуваченням екс-президента України Віктора Януковича в державній зраді, о 10:00 7 грудня.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", на засіданні в середу суд продовжував досліджувати докази сторони обвинувачення.

Прокурори надали суду постанови судів про спеціальні (заочні) судові розслідування стосовно політиків і посадових осіб Росії та України, підозрюваних в участі в анексії Криму. Зокрема, аудіозаписи за результатами огляду кримінальних проваджень стосовно радника президента РФ Сергія Глазьєва і депутата Держдуми РФ Костянтина Затуліна, яких підозрюють у пропаганді та веденні агресивної війни проти України, посяганні на її територіальну цілісність.

При цьому державний захисник В.Януковича Ігор Ляшенко наполягав на тому, що ці докази є недопустимими, і що в них немає підтверджень скоєння його підзахисним інкримінованих йому злочинів.

Адвокат також просив суд визнати неприпустимими відеозаписи випусків новин різних телеканалів, відео під назвою "Звернення Сергія Аксьонова до Володимира Путіна", інтерв'ю В.Путіна російським ЗМІ в лютому-березні 2014 року, фрагменти фільму "Крим. Шлях додому".

"Отримання доказів за допомогою мережі Інтернет є неприпустимим, оскільки немає гарантій його ідентичності та дотримання авторських прав осіб, які виготовили цей продукт", - зазначив він.

І.Ляшенко знову зазначив, що не було здійснено експертизи, які підтверджують справжність особистості президента РФ В.Путіна на цих відео.

Крім того, він надав суду відеоролик із сайту Youtube.com під назвою "Путін забув німецьку мову - Епізод №2 двійники" тривалістю 7 хвилин 35 секунд. У цьому ролику розповідається, що президент Російської Федерації має близько 4 тис. двійників, які по черзі беруть участь у різних заходах тощо.

І.Ляшенко наголосив, що ці матеріали подаються для обґрунтування клопотання про визнання неприпустимими доказів сторони обвинувачення.

У свою чергу головуючий суддя Владислав Дев'ятко зазначив, що суд дасть оцінку цим доказам у дорадчій кімнаті під час ухвалення рішення в цій справі.

Він зазначив, що сторона обвинувачення як один з основних доказів провини В.Януковича використовує інтерв'ю особи, котру вони вважають президентом РФ В.Путіним, де той повідомляє, що він справді має лист В.Януковича з проханням застосовувати Збройні Сили РФ на території України.

"Експертизи стосовно цієї особи (Путіна - РФ) не проведено, але, водночас, під час досудового слідства, як я розумію, ніхто з боку захисту не посилався на ці обставини й не ставив під сумнів особистість президента РФ на цих відео", - додав суддя.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА