Інтерфакс-Україна
08:12 07.12.2017

Мемуари імператора Японії Хірохіто продані на аукціоні в Нью-Йорку за $ 275 тисяч

1 хв читати

Мемуари імператора Японії Хірохіто, чиє правління припало на роки Другої світової війни, продані на аукціоні в Нью-Йорку за $ 275 тисяч, повідомляє в середу агентство Associated Press.

Торги проводив аукціонний будинок Bonhams. За словами його представника, фінальна вартість лота удвічі перевищила максимальну очікувану ціну. Ім'я покупця не називається, відомо лише, що він з Японії.

Документ являє собою 173-сторінковий рукопис, який містить спогади імператора. Хірохіто продиктував їх своєму помічникові незабаром після закінчення війни на прохання головнокомандуючого союзними окупаційними військами Дугласа Макартура.

Вважається, що мемуари були складені таким чином, щоб зняти з Хірохіто відповідальність за політику Японії в роки війни і допомогти уникнути переслідування.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Дім Рональда МакДональда" очікує отримати дозвіл на будівництво на території Охматдиту в грудні-2025

Ракета, що пошкодила будинок під час атаки дронів РФ у Польщі, ймовірно випущена з польського F-16 – ЗМІ

Рада погодила утворення Спеціалізованих окружного та апеляційного адмінсудів

МВС: інформація про підвищення штрафів за порушення ПДР – це фейк, жодних змін не відбулося

У лікарні Ужгорода в палаті спалахнула пожежа, загинув пацієнт

Зеленський: поки Росія не відчуватиме своїх сильних втрат вона буде уникати реальної дипломатії та закінчення війни

Викрадених українських дітей утримували на мінімум 210 об'єктах в РФ та на окупованих територіях - HRL

В Куп'янську досі лишаються близько 800 жителів, влада закликає їх евакуюватися

Три чверті українців вірять у перемогу за належного постачання зброї та санкцій проти РФ – соцопитування

В Запоріжжі вже відомо про 20 постраждалих через нічну атаку, серед них четверо дітей

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА