11:25 07.12.2017

Гройсман розпорядився в найближчі дні вирішити проблему з будівництвом ЗПС Одеського аеропорту

Гройсман розпорядився в найближчі дні вирішити проблему з будівництвом ЗПС Одеського аеропорту

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман розпорядився в найкоротші терміни вирішити проблеми з виконанням робіт із будівництва злітно-посадкової смуги Міжнародного аеропорту "Одеса", повідомив народний депутат Олексій Гончаренко (фракція "Блок Петра Порошенка).

"На засіданні фракції БПП запитав у прем'єр-міністра в присутності президента про фінансування робіт із реконструкції ЗПС Одеського аеропорту. Володимир Гройсман відповів, що вчора дав відповідне розпорядження, і проконтролює те, щоб в найближчі дні процес було розблоковано", - написав він на своїй сторінці в мережі Facebook.

Як повідомлялося, компанія "Автомагістраль-Південь" (Одеса) 18 листопада 2017 року виклала на своїй офіційній сторінці в Facebook фотографії початку робіт з будівництва ЗПС в аеропорту.

"Початок реалізації великого інфраструктурного проекту - підготовчий етап будівництва нової злітно-посадкової смуги в міжнародному аеропорту "Одеса"! Закінчення будівельних робіт із першого пускового комплексу заплановано на кінець 2018 року", - зазначалося в публікації компанії від 18 листопада. Тим часом, 20 листопада цю публікацію зі сторінки компанії було видалено.

Як повідомило агентству джерело, ознайомлене з ситуацією, ці роботи компанія проводила ще близько 1,5 місяців тому в рамках проекту від 2013 року. За словами джерела, компанія розраховує на фінансування робіт з держбюджету в рамках проведеного в тому ж 2013-му році тендера. Однак чи були ці роботи узгоджені з профільними відомствами, джерело не впевнене.

При цьому інший співрозмовник агентства, ознайомлений з технічними деталями будівництва, висловив сумнів у доцільності проведення будівельних робіт за новою ЗПС за проектом від 2013 року, оскільки, на його думку, конструкційні параметри об'єкта не дадуть змоги його експлуатувати.

Компанія "Автомагістраль-Південь" - один з найбільших підрядників "Укравтодору", постійно виграє тендери на дорожні роботи по всій країні. У 2015 році компанія вже співпрацювала з Одеським аеропортом, виконавши комплекс робіт із будівництва під'їзних шляхів і парковок для автомобільного транспорту.

У вересні цього року. Кабмін погодив виділення 800 млн грн на реконструкцію аеропортів України, зокрема на Одеський аеропорт було виділено 500 млн грн "на проектування, реконструкцію та будівництво аеродромного комплексу Одеського аеропорту".

Основні споруди аеропорту "Одеса" було зведено в 1960-1961 роках. У 1982-му побудовано вантажний термінал.

Підприємство забезпечує польоти повітряних суден близько 20 вітчизняних і зарубіжних авіакомпаній до 60 країн світу.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Гройсман констатує зростання ІТ-галузі в Україні на 20% у 2017 р.

В Одеському аеропорту затримали наркокур'єра-іноземця з 4 кг кокаїну

Гройсман сумнівається в справедливості тарифів на електроенергію для промспоживачів і електротранспорту

Кабмін вивчить ситуацію з двома членами команди сейнера "Норд", яким вдалося залишити Україну

Гройсман доручив ДФС провести перевірку Сумської митниці

Гройсман виступає за створення фонду будівництва музею "Меморіал жертв голодомору"

Аеропорт "Одеса" працює у штатному режимі, незважаючи на арешт

Кабмін у середу має намір затвердити держпрограму забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на період до 2021 року

Гройсман за скасування е-декларацій для антикорупціонерів та іноземців - членів наглядових рад держкомпаній

Гройсман наполягає на забезпеченні габаритно-вагового контролю на дорогах

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА