Інтерфакс-Україна
10:53 07.12.2017

Біля ВР мітингують прихильники "Батьківщини" і Соцпартії

1 хв читати
Біля ВР мітингують прихильники "Батьківщини" і Соцпартії

Вранці біля стін Верховної Ради спокійно і на території розбитого під парламентом наметового містечка прихильників "Руху нових сил" Міхеіла Саакашвілі людей не дуже багато.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", на площу Конституції біля будівлі Верховної Ради прийшли прихильники партії "Батьківщина" з символікою політичної сили. Станом на 10.00 четверга їх близько 500 осіб, але до них постійно підходять нові колони людей.

Учасники масової акції час від часу скандують: "Ні продажу землі".

Під стінами парламенту з боку вулиці Грушевського проходить мітинг прихильників Соціалістичної партії. Учасники мітингу перекрили рух на перехресті вул. Шовковична-Грушевського.

Охорона будівлі Верховної Ради посилена порівняно з попередніми двома днями: представники поліції і Нацгвардії стоять по периметру будівлі в 5-6 рядів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ППО збила у червні 159 ворожих ракет та 4,6 тис дронів

БЕБ оголосило в розшук акціонерів Укрбудінвестбанку

Росіяни окупували село Коптєве Донецької області – DeepState

МВС створило спеціальний портал для координації осіб, зниклих безвісти за особливих обставин

Глава МВС: ключове в реформі правоохоронної системи – створення чіткої архітектури, без дублювання функцій

Азербайджан почав розслідування вбивства своїх громадян російськими силовиками

Начальник Київської МВА ініціював облаштування модульних укриттів у місті

У червні Харків пережив найбільшу кількість повітряних атак з початку повномасштабного вторгнення –мер

Зеленський підписав документи для ратифікації Угоди про створення Спецтрибуналу щодо злочину агресії РФ проти України

Для українців стали доступні послуги цифрового нотаріату в 40 посольствах і консульствах України – Сибіга

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА