14:27 07.12.2017

Глави МЗС України та Швеції обговорили питання місії ООН на Донбасі

1 хв читати
Глави МЗС України та Швеції обговорили питання місії ООН на Донбасі

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін обговорив із міністром закордонних справ Швеції Маргот Вальстрем під час зустрічі на засіданні Ради міністрів ОБСЄ у Відні питання розгортання місії ООН на Донбасі та санкцій до РФ.

"Співрозмовники погодилися з необхідністю використання міжнародних санкцій проти РФ до припинення Росією окупації українських територій, а також про несвоєчасність будь-яких ініціатив, спрямованих на відновлення права голосу російської делегації в ПАРЄ без виконання Росією всіх прийнятих протягом 2014-2016 років Асамблеєю резолюцій і рішень на підтримку суверенітету і територіальної цілісності України ", - повідомляється на офіційному сайті МЗС України.

Головними темами розмови стали питання підтримки Швецією, що залишатиметься непостійним членом Ради безпеки ООН у 2018 році, ініціатив України, зокрема, в питанні розгортання миротворчої місії ООН на всій окупованій території Донбасу, включно з неконтрольованою Україною ділянкою українсько-російського кордону.

За словами П.Клімкіна, Україна високо цінує незмінну підтримку Швеції в засудженні російської агресії на Донбасі та невизнання анексії Криму.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА