Інтерфакс-Україна
16:07 11.12.2017

Поліція Нью-Йорка підтвердила затримання підозрюваного в підриві бомби на Манхеттені

1 хв читати
Поліція Нью-Йорка підтвердила затримання підозрюваного в підриві бомби на Манхеттені

Поліція Нью-Йорка підтвердила інформацію про затримання однієї людини після вибуху на автовокзалі Порт-Аторіті на Манхеттені. Він живий, але дістав поранення.

За даними правоохоронців, вибуховий пристрій, закріплений на тілі підозрюваного, детонував завчасно. Зазначається, що підозрюваний - мусульманин і, можливо, є жителем Брукліна.

Раніше ЗМІ з посиланням на джерела повідомляли про можливу загибель підозрюваного від отриманих під час вибуху поранень, однак пізніше цю інформацію спростували.

Унаслідок вибуху в Нью-Йорку поблизу станції метро "Таймс Сквер" постраждали двоє людей.

На місці вибуху працюють сапери, в районі проведено евакуацію.

Раніше поліція Нью-Йорка підтвердила інформацію про вибух саморобного вибухового пристрою на міському автовокзалі.

ОСТАННЄ

Внаслідок бомбового удару росіян по Запоріжжю загинула людина, ще одна дістала поранень

Нова Зеландія продовжить навчати українських військових і надавати військову підтримку Україні до кінця 2026 року

Папу Римського Франциска поховають 26 квітня , конклав між 5 і 10 травня

В Україні арештовані учасники міжнародної шахрайської мережі псевдоінвесторів, які ошукали іноземців на 6 млн грн

В Херсонській області минулої доби одна людина загинула, 8 – поранено, серед постраждалих – 5 поліцейських

УЧХ працював на місці атаки російських БпЛА на Одесу

На запорізькому напрямку при спробі штурму позицій ЗСУ знищено близько 140 окупантів

Планується візит Зеленського на прощання з Папою Римським Франциском - джерело

Українська делегація візьме участь у засіданні Міжпарламентської ради Україна - НАТО

Інтенсивність боїв на фронті повернулася на довеликодній рівень

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА