Інтерфакс-Україна
08:59 13.12.2017

В Україні на кір захворіло в 70 разів більше людей, ніж минулого року

1 хв читати
В Україні на кір захворіло в 70 разів більше людей, ніж минулого року

Міністерство охорони здоров'я України заявило про те, що станом на 1 листопада в Україні на кір захворіла 2381 людина, а в Одеській області від ускладнень кору померло двоє дітей, повідомила прес-центр МОЗ у вівторок.

"На 1 листопада в Україні на кір захворіла 2381 людина. Це у 70 разів більше, ніж минулого року. Здебільшого хворіють діти, проте реєструється багато випадків захворювання серед дорослих. Двоє дітей в Одеській області померло від ускладнень", - йдеться в оприлюдненій інформації.

Згідно з даними, найвищі показники захворювання зафіксували в західних регіонах та Одеській області.

За десять місяців 2017 року в Івано-Франківській області захворіли 877 осіб, у Закарпатській - 265, Львівській - 61, Тернопільській - 96, Одеській - 767.

В інших регіонах реєструвалися поодинокі випадки, окрім Луганської.

Більшість хворих (понад 86%) - це люди, які не були повністю захищені щепленням (двома дозами вакцини проти кору, краснухи та паротиту).

У Києві кількість випадків захворювання на кір зросла вп’ятеро порівняно з минулим роком.

Також значно збільшилася кількість хворих у Луцьку, Запоріжжі та Одесі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Шмигаль прибув із візитом до Латвії, підписано меморандум про зміцнення співпраці в сфері ОПК

Латвія передасть Україні ще 21 бронетранспортер "Patria" 6x6

Головний рабин України благословив лідера іранської опозиції Бехешті на зміну режиму в країні

Єрмак: коли речниця російського МЗС глузує з трагедії в Римі, руйнується не вежа, а залишки репутації РФ

Двом посадовцям Держспецзв’язку, підозрюваним у розкраданні на закупівлях дронів, призначено заставу у 12 млн і 5 млн грн

Рада збільшила розміри державної допомоги при народженні дитини

РФ атакувала вугільні підприємства на Донеччині

Ексочільники держпідприємств підозрюються у схемі з орендою суден зі збитками у майже 17 млн грн - Нацполіція

Качка: Завершити переговори про вступ до ЄС у 2028р. – це реалістична мета

Рада врегулювала питання проходження військової служби співробітниками розвідорганів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА