20:39 13.12.2017

Американські літаки провели оперативну розвідку поблизу російських рубежів у регіоні Балтики

Американські літаки провели оперативну розвідку поблизу російських рубежів у регіоні Балтики

Два американських розвідувальних літаки в середу провели багатогодинні польоти поблизу кордонів Ленінградської, Псковської і Калінінградської областей, випливає з відомостей західних авіаційних ресурсів, які відстежують пересування військової авіації.

Так, за їхніми даними, стратегічний розвідувальний літак ВПС США RC-135W з бортовим номером 62-4134 і позивним CRICK87, що вилетів з авіабази Мілденхолл у Великій Британії, протягом не менше трьох годин літав уздовж західних кордонів Ленінградської і Псковської областей, курсуючи в повітряному просторі Естонії по лінії  м.Тарту - Фінська затока.

Поблизу північного кордону Калінінградської області в середу провів багатогодинний політ також літак приватної американської компанії Dynamic Avlease Inc., що надає послуги армії США в сфері проведення повітряної розвідки. Двомоторний турбогвинтовий Beech 200T, який піднявся з Шяуляя (Литва), кілька годин літав уздовж російсько-литовського кордону по річці Німан приблизно на відстані 10-15 км від неї і на висоті близько 4,6 тис. метрів.

Водночас з боку моря до російського узбережжя на півдні Балтики в середу підлітав розвідувальний літак ВПС Швеції Gulfstream 4 з бортовим номером 102003 і позивним SVF623, що піднявся з авіабази Малмо, яка розташована поблизу міста Лінчепінг. Шведський літак здійснював черговий розвідувальний політ вздовж узбережжя Калінінградської області по витягнутому еліпсу, перебуваючи на висоті приблизно 12 тис. метрів.

У вівторок американський RC-135W також здійснив розвідувальний політ поблизу російських рубежів на Балтиці, а патрульний протичовновий літак ВМС США P-8A Poseidon з бортовим номером 168 432, який вилетів з авіабази Сігонелла на Сицилії, - на Чорному морі.

 

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Національною твариною в Естонії став вовк

Одна людина померла на мітингу опозиції в Єревані

У Торонто мікроавтобус наїхав на пішоходів

Омбудсмен виступає за участь громадських активістів та міжнародних донорів у роботі регіональних представництв в Україні

Життю та здоров'ю дітей, які отруїлися в Севєродонецьку нічого не загрожує

Начальник Генштабу ЗСУ та міністр оборони Литви обговорили питання залучення литовських інструкторів для підготовки українських військових

Караджич на апеляції в Гаазі заявив, що дії боснійських сербів у період громадянської війни носили оборонний характер

Секретаріат Кабміну і Стенфордський університет домовилися про співпрацю із реформи держуправління

МЗС країн G7 створять групу з вивчення поведінки Росії

Суд відмовив слідчому СБУ в арешті майна з офісу Савченко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА